TAŞOVA ÜLKÜ OCAKLARI  İFTAR YEMEĞİ VERDİ.

18 Haziran 2017 Pazar günü, Ülkü Ocakları Taşova Düğün Salonunda iftar yemeği verdi.

Taşova Ülkü Ocakları Başkanı Volkan  Önal  tarafından  tertiplenen Yemeğe; Amasaya Ülkü Ocakları Başkanı Veysel Saka, Suluova Ülkü Ocakları Başkanı  Tevfik Yılmaz , Gümüşhacıköy Ocak Başkanı Salih Yanık, Merzifon Ocak Başkanı Adem Kaya  ve yönetimi,  İlçe başkanı  Aslan Berber, Gümüşhacıköy İlçe Başkanı,Turgut Cimir, Hukuk temsilcisi Avukat Aykut Gören, Sağlık Sen Başkanı Adem Gümüş, Sadet Partisi ilçe başkanı Adem Özdemir, Anadolu Gençlik Derneği  Başkanı Mustafa Şimşek ve gençler  katıldı.

İftar Programında, Taşova Ülkü Ocakları Başkanı Volkan Önal, Amasya Ülkü Ocakları Başkanı Veysel Saka  ve  MHP İlçe Başkanı  Aslan Berber  birer konuşma yaptılar. Berber; Ülkenin zor bir süreçten geçtiğini bu yüzden her zamankinden  daha çok birlik ve beraberliğe ihtiyaç duyulduğunu dile getirdi. Amasya Ülkü Ocakları Başkanı Veysel Saka ise, Amasya Ülkü ocaklarının kendi hizmet binasına kavuştuğunu bu binanın alınmasında desteğini esirgemeyen İş Adamı Mehmet Sarı’ya teşekkür etti.

İftar sonrası Nihat Yıldırım Parkında yapılan çay sohbetine İş Adamı Mehmet Sarı da katıldı. Sarı; İl ve ilçelerden gelen ocak başkanları ve  ülkücü genlik üyelerine   ülke gündemini değerlendirilirken   birlik ve beraberlik  örneğini en iyi ülkücü gençliğin verdiğini,  bu asil davranışın  bundan böylede ülkücülüğe yakışır bir şekilde devam ettirileceğini vurguladı. Sahur vaktine kadar devam eden sohbette aile fotoğrafı çekildi.

       

 

 

Yorum Ekle