Amasya İtimat

TAŞOVA TÜRK KAMU SEN DE AMASYA RÜZGARI

Taşova Türk Kamu Sen  lokaline 17 Şubat 2009 günü akşamı Amasya Mhp İl Başkanı Mevlüt Yücel Tarım, Amasya belediye başkan adayı Göz Doktoru Kadir Ekercan, MHP  Taşova Belediye Başkan Adayı Emin Aydın, Amasya Kamu Sen İl Başkanı Kamil Terzi ve kalabalık bir topluluk katılımı ile gerçekleşen ziyaret, bir sohbet havası şeklinde yapıldı.

 

İl Başkanı Tarım yapmış olduğu konuşmada: “Türkiye’nin üniter yapısının bozulmak istendiğini, Kürtçe TV yayının, yarın okul,üniversite istenerek telafisi çok daha zor duruma doğru sürüklendiğini, 29 Mart 2009’un Türkiye’nin makus talihinin yıkılacağının sinyallerinin şimdiden tüm yurtta verildiğini belirterek, geleceğin kurtuluşu Türkiye Cumhuriyeti’nin geleceğinin aydınlığa gideceği yolun Milliyetçi Hareket Partisi kadroları ile gerçekleşeceğini, destek ve gayret ile ulaşılacak zaferin milletin zaferi olacağını” söyledi.

 

Amasya Belediye Başkan Adayı Göz Doktoru Kadir Ekercan ise: “AKP’nin yetim hakkı, yandaş kayırma, ülkeyi pazarlama konularında çok istikrarlı olduğunu ve bu istikrarın bozulmaması adına halktan oy istediklerini, oysa biz bu istikrarı Millet desteği ile 29 Martta bozacağımızı, AKP’nin çatırdamaya başladığını” ifade ederek “kanla alınan vatanımız bu gün euro ile satılmakta” dedi. Kendisinin Amasya Taşovalılar Derneği üyesi olduğunu ve bundan da onur duyduğunu, Taşova için elinden gelebilecek her şeyi yapmaya çalışacağını söyledi.

 

Daha sonra konuşan Emin Aydın: “Taşova’nın sosyal, kültürel ve ekonomik kalkınması için gerekli proje, donanım, bilgi ve yeterliliğe ekibimle hazırım. Taşova”yı daha aydınlık geleceğe taşımak için adayım.” dedi.

 

Toplantı karşılıklı soru-cevaplarla son buldu.

Yorum Ekle

CEVAPLA

Yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz.