TAŞOVA ŞEHİT İDRİS BOLAT ANADOLU LİSESİNDEN ÜNİVERSİTE TANITIM GEZİSİ VE KARADENİZ ÇIKARMASI

16-17 Şubat 2017 tarihlerinde Şehit İdris Bolat Anadolu Lisesi 12.sınıf öğrencileri rehberlik etkinlikleri kapsamında Samsun – Ordu-Giresun ve Trabzon’a üniversite tanıtım gezisi düzenlemişlerdir.

Okul Rehber Öğretmeni ve Psikolojik Danışmanı Gökhan Günay, Almanca Öğretmeni Âdem Yaşar Kısa, Bilişim Teknolojileri Öğretmeni Feride Burçak Baki ve Pansiyondan Sorumlu Müdür yardımcısı Ahmet Çoban geziyi organize edip öğrencilerimize gezi sürecinde eşlik ettiler.

Öğrencileri sosyal olarak gelişmesi için her zaman desteklediklerini söyleyen Okul Müdürü Salih Küçükosman

“Üniversite sınavı öncesi öğrencilerimizin  yoğun sınav maratonunda hem dinlenmelerini  hem de gidebilecekleri üniversiteleri tanıyıp yakından görerek motive olmaları sağlanmış oldu.

Kapsamlı, planlı bir gezi olması nedeni ile hem öğrencilerimizin hem de ilçemizin vizyonuna büyük katkı sağlamıştır. Bu gezide emeği geçen, katkıları olan İlçe Kaymakamımız Sayın Kudret Kurnaz’a, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mustafa Tümer’e, idarecilerimize ve öğretmenlerimize teşekkür ediyoruz..

**Ziyarette bulunduğumuz tüm üniversitelere ilgilerinden, misafirperverliklerinden dolayı teşekkürü borç biliriz. Özellikle Giresun Üniversitesi Rektörü Sayın Prof. Dr. Cevdet Coşkun’a makamında bizleri ağırladığı, ilgilendiği için teşekkür ederiz..

Okulumuzun ziyareti üniversite basınında böyle yankılandı aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

http://www.giresun.edu.tr/tr/haberler/amasya-tasova-sehit-idris-bolat-anadolu-lisesi-ogrencilerinden-gruye-ziyaret

Fotoğrafları asli kalitesinde İndirmek isteyenler için >>TIKLAYINIZ>>

Yorum Ekle

CEVAPLA

Yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz.