Amasya İtimat

TAŞOVA ORMAN KÖYLÜLERİ SOSYAL YARDIMLAŞMA DERNEĞİ ( TOKSOY) ÖZDEMİR İLE DEVAM DEDİ.

 

TOKSOY Denek Başkanlığını başarılı bir şekilde yürüten Kazım Özdemir  tekrar aday oldu. 26 Şubat 2017 günü yapılan kongrede yeni yönetim kurulu listesinin karşısına başka bir liste çıkmayınca,  Özdemir yapılan oylama ile dernek katılımcı üyelerinin tamamının oyuyla dernek başkanlığına tekrar seçildi.

11. Genel Kurul Kongresi, saat 11.00’de Yağmur  Lokantası üst katından yapıldı. Divan Başkanlığına  Şahin Çakmak, Lütfi Uzun ve İskender Öztürk  getirildi. İstiklal marşı ve saygı duruşunun ardından Başkan Kazım Özdemir  açılış konuşmasında, bugüne kadar görev yaptıkları sürede yanında ve destek olan yönetim kurulu arkadaşlarına ve  tüm üyelere teşekkür etti. Özdemir; ” Çıraklık   dönemleri ile derneğimizi bu güne kadar başarılı şekilde getirdik. Kalfalık dönemimizde çalışmalarımızın  çıtasını  yükselterek daha verimli bir şekilde ileriye götüreceğiz. Hedeflerimize gidebilmek için birlikte olmamız lazım. Bu vesileyle hepinize teşekkür ediyorum “ dedi.
Konuşmanın ardından dernek gündem maddelerine geçildi.
Faaliyet raporunun,denetim kurulu raporunun ve gelir gider kesin hesaplar okundu,oylamaya sunuldu ve oy birliğiyle kabul edildi.
Divan Başkanı  Şahin Çakmak ve Lütfi Uzun  yeni yönetim kurulu listesini okudu ve başka liste olup olmadığını sordu,başka liste olmayınca oylamaya sundu ve oy birliğiyle kabul edildi.
Yeni yönetim kurulu şu listelerden oluştu.Başkan Kazım Özdemir yönetim kurulu üyeliklerine ; Sinan Yılmaz,İsa Akgül, Duran Yeter ve Mehmet Pasun seçildi. Yedek üyeliklere; Beytullah Sefa Şimşek, Kadir Yüksel, Mustafa Aksoy, Yücel Bulakbaşı ve Necmettin Yaşar getirildi. Denetleme Kurulu Asil Üyeliklere ; Hasan Dikmen,Dursun Yersel ve Ramiz Uyar getirildi.Yedek üyeliklere  Onur Gencel, Mahmut Temiz ve Bilal Erginer seçildi.

Dilek ve temennilerden sonra toplantı topluca fotoğraf çekiminin ardından bitti.

Yorum Ekle

CEVAPLA

Yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz.