Amasya İtimat

TAŞOVA LİSESİNDEN UNUTULMAZ BİR ETKİNLİK VİDEOSUNU İZLEYİN

         TAŞOVA LİSESİ’NDEN UNUTULMAZ BİR ETKİNLİK

 

 

          Lise tarafından hazırlanan Trafik Haftası ve Resim Sergisi alışılmış kalıplar dışında son derece gerçekçi bir program ile izleyicilerden tam not aldı.

          7 Mayıs 2010 Cuma günü saat 10.00 da lise bahçesinde Kaymakam İbrahim Halil Şivgan ,Belediye Başkanı Özgür Özdemir,Cumhuriyet Başsavcısı Nuri Uzun,Emniyet Amiri Huray Sancı,daire  amirleri ve vatandaşların katılımı ile başlayan program ,saygı duruşu ve İstiklal marşına müteakiben açılış konuşmasını Taşova Lisesi Müdürü Bayram Öztürk yaptı.

          Taşova Lisesi öğrencilerinin hazırlayıp sunduğu  birbirinden güzel parodiler ve skeçler izleyicileri zaman zaman güldürdü ve düşündürdü.  3-9 Mayıs Tarihleri arasında kutladığımız Trafik Haftası nedeniyle düzenlenen yarışmalarda derece alan öğrencilere ödüller verildi.

          Taşova Lisesi Salonunda resim öğretmeni Bünyamin  Yılmaz’ın hazırladığı Resim sergisi açılışı yapıldı.Birbirinden güzel resimlerin yer aldığı sergide ,doğal havuz manzaralı köşede Amasya kalesi dikkat  çekti.Davetlilere pasta ve çay ikram edildi.

 

 

                          CHA-TAŞOVA GAZETESİ

Yorum Ekle

CEVAPLA

Yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz.