TAŞOVA KAYMAKAMLARI

YÖNETİM DURUMU:
İLÇEMİZDE GÖREV YAPAN KAYMAKAMLARIMIZ

S.NO ADI SOYADI GÖREVE BAŞ.
TARİHİ
GÖR. AYRIL
TARİHİ
AÇIKLAMA

RESİM

001 Teyfik KURMA 1949 26.05.1950 KAYMAKAM Tevfik KURMA
002 Hilmi ÇAL 26.05.1950 21.09.1950 KAYMAKAM V.
Sayın Kaymakamımıza ait bilgilere henüz ulaşamadım. Ahmet ÖZKAN
003 Rahmi ONAN 21.09.1950 02.05.1952 KAYMAKAM
Sayın Kaymakamımıza ait bilgilere henüz ulaşamadım. Ahmet ÖZKAN
004 Ömer Naci BOZKURT 09.06.1952 10.11.1952 KAYMAKAM Ömer Naci BOZKURT
005 Arslan BAŞARIR 10.11.1952 10.03.1953 KAYMAKAM V.
Sayın Kaymakamımıza ait bilgilere henüz ulaşamadım. Ahmet ÖZKAN
006 Ahmet SİVASLIGİL 24.03.1953 01.10.1954 KAYMAKAM

Ahmet SİVASLIGİL

Sayın Kaymakamımıza ait bilgilere henüz ulaşamadım. Ahmet ÖZKAN
007 Fahri AHISKALI 01.10.1954 19.01.1956 KAYMAKAM
Sayın Kaymakamımıza ait bilgilere henüz ulaşamadım. Ahmet ÖZKAN
008 Necdet ONAT 19.01.1956 15.10.1956 KAYMAKAM

Necdet ONAT

Sayın Kaymakamımıza ait bilgilere henüz ulaşamadım. Ahmet ÖZKAN
009 Salih Zeki GENÇ 15.10.1956 08.02.1957 KAYMAKAM V.
010 Cahit GÜNDÜZ 08.02.1957 06.09.1957 KAYMAKAM V.
011 M.Hilmi SAVCI 06.09.1957 30.01.1958 KAYMAKAM V.
012 M.Nedim KALIPÇIOĞLU 30.01.1958 06.09.1961 KAYMAKAM
013 Nejat YARDIMCI 06.09.1961 11.12.1962 KAYMAKAM
014 Dursun BALKAYA 11.12.1962 07.11.1963 KAYMAKAM V.
015 Sami SÖNMEZ 07.11.1963 25.06.1965 KAYMAKAM
016 Kemal Vehbi GÜL 25.06.1965 08.05.1967 KAYMAKAM

Kemal Vehbi GÜL

Kemal Vehbi GÜL

017 Ahmet YILDIRIM 12.07.1968 29.01.1969 KAYMAKAM V.
018 M.Yücel ÖZBİLGİN 25.06.1969 10.12.1969 KAYMAKAM V.
019 O.Turan ERÇİN 04.06.1970 25.04.1972 KAYMAKAM
020 Ramazan URGANCIOĞLU 03.11.1972 07.01.1973 KAYMAKAM V.
021 Mahmut ESEN 07.01.1973 20.11.1973 KAYMAKAM
022 Mehmet ÖZGÜN 20.11.1973 10.06.1975 KAYMAKAM
023 Ahmet ÜLKÜ ONURSAL 25.02.1976 06.06.1978 KAYMAKAM
024 O.Erdal TÜZÜN 01.07.1978 19.06.1979 KAYMAKAM
025 M.Vedat MÜFTÜOĞLU 10.09.1979 20.12.1979 KAYMAKAM V.
026 Necati ŞENTÜRK 03.03.1980 26.08.1983 KAYMAKAM

Necati ŞENTÜRK

Necati ŞENTÜRK

027 Hikmet DİNÇ 05.01.1984 19.07.1986 KAYMAKAM

028 Mehmet KURT 08.08.1986 06.10.1986 KAYMAKAM V.

029 Ali BAKOĞLU 06.10.1986 08.09.1988 KAYMAKAM
Sayın Kaymakamımıza ait bilgilere henüz ulaşamadım. Ahmet ÖZKAN
030 Nuri OKUTAN 27.07.1989 21.01.1990 KAYMAKAM V.

Nuri OKUTAN

031 Levent KILIÇ 14.06.1991 28.06.1991 KAYMAKAM V.

032 Yaşar KARADENİZ 28.06.1991 22.07.1991 KAYMAKAM V. Yaşar Karadeniz
033 Mükerrem ÜNLÜER 09.08.1991 07.10.1991 KAYMAKAM V.

Sayın Kaymakamımıza ait bilgilere henüz ulaşamadım. Ahmet ÖZKAN
034 Melih ÖZAY 07.10.1991 05.10.1993 KAYMAKAM

Sayın Kaymakamımıza ait bilgilere henüz ulaşamadım. Ahmet ÖZKAN
035 Ufuk SEÇİLMİŞ 25.11.1991 26.04.1992 KAYMAKAM V.

036 Taceddin ÖZEREN 28.04.1992 17.07.1992 KAYMAKAM V.

Taceddin Özeren

037 Ali KAZGAN 03.11.1993 04.09.1997 KAYMAKAM

Ali KAZGAN

038 Abdulkadir GÜVEN 10.09.1997 21.11.1998 KAYMAKAM

Abdulkadir Güven

039 İbrahim SEVİMLİ 01.12.1998 27.02.1999 KAYMAKAM V.

İbrahim Sevimli

040 Yüksel BOROZANOĞLU 08.03.1999 21.07.1999 KAYMAKAM V.

Yüksel BORAZANOĞLU

041 Abdulkadir GÜVEN 21.07.1999 16.10.2001 KAYMAKAM

Abdulkadir Güven

042 Mustafa ÇİT 25.10.2001 01.10.2004 KAYMAKAM

Mustafa ÇİT

043 Mustafa ATSIZ 05.10.2004 01.09.2005 KAYMAKAM

Zafer Karamehmetoğlu

044 Zafer KARAMEHMETOĞLU 07.09.2005 14.03.2007 KAYMAKAM V.

Zafer Karamehmetoğlu

045 Özkan DEMİREL 14.03.2007 15.08.2009 KAYMAKAM

Özkan DEMİREL

046 Tekin DUNDAR 16.12.2009 05.04.2010 KAYMAKAM V.

Taşova Kaymakamımız Sayın Özkan DEMİREL

047 İbrahim Halil ŞİVGAN 05.04.2010 GÖREVDE KAYMAKAM

Hazırlayan: Ahmet ÖZKAN
Kaynaklar: Liste, “60. Yılında Taşova” Taşova Belediyesi Kültür Hizmeti. Ankara 2004 Sayfa:30 ‘dan alınmıştır.
Çeşitli İnternet Sitelerinden derleme yapılarak konu zenginleştirilmiştir.

<<<ANA SAYFA<<<

Yorum Ekle

CEVAPLA

Yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz.