TAŞOVA KAYMAKAMI 7/24 SAAT GÖREVDE

                         TAŞOVA KAYMAKAMI 7/24 SAAT GÖREVDE

 

 

                 İlçemiz Kaymakamlığına  atandığı günden beri sürekli Taşova halkı ile birlikte olmak için çalışan Kaymakam İbrahim Halil Şivgan  7/24 saat görev yapıyor.

                İlçemize Kaymakam olarak atanışının henüz 10. ayını  doldurmayan Şivgan ,mesai setlerini kaldırdı. İlçe merkezinde ki esnafla her an birlikte olan,esnaf kuruluşlarını aktif eden Şivgan; Cumartesi- Pazar günlerini de köy halkını ziyaret ederek sorunları çözmek için uğraşıyor.Resmi tatil olmasına rağmen sabahın erken saatlerinde  gezisine başlayan Kaymakam Şivgan; köy halkı ile yolda,kahvede,eğlence yerinde ,yas yerinde sürekli ilgilenmesi , sorunlara çözüm getirmesi  halkımızı fazlası ile memnun  ediyor.

               Resmi törenlerde görmeye alışık olduğumuz Kaymakam anlayışını ; projeleri,halkla ilişkileri,çözüm üreten ve girişimci anlayışı ,çalışmaları yakın takibi ile .Akınoğlu Beldesi  Yerkozlu Mahallesi’nde ki kahvehanede halk ile sohbetten sonra oradakiler  takdir ifadesi olarak “İlçemiz  için bu bir fırsat , bunu çok iyi değerlendirmeliyiz” dediler.

              Taşova’mızı hak ettiği yere taşımak için çalışan  İlçemiz Kaymakamına  başarılarının devamını diliyoruz.

              

                                                    CHA-TAŞOVA GAZETESİ

Yorum Ekle