İLÇEMİZE 11. CAMİİ YAPILIYOR

Merkez, Yemişen, Yeşilırmak, Doğu, Tepe Güller, Tepe, Fatih, Yeni Mahalle, Sanayi Camiileri ve Garaj Mescidinden sonra ilçemizin 11. camii Doğu mahallesine yapılıyor.

Taşova Şehit Bekir Özdemir Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Taşova Emine Bursalı İmam Hatip Ortaokulu yerleşkesinde; İmam- Hatip Lisesi ve Ortaokulu öğrencileri ile beraber yeni Taşova Adliyesi, Yüksel Akın Meslek Yüksek Okulu, Taşova YABO ve Doğu Mahallesi sakinlerine hitap edecek kapasitede Taşova İmam Hatip Uygulama Cami yapımı planlanıyor.

Taşova İmam-Hatip Uygulama Cami; 300 m2 olarak planlanmış olup, projesi Taşova Belediyesi katkıları ile çizdirildi. Taşova İmam-Hatip Uygulama Cami, Taşova İmam Hatipliler Derneği (TAŞİMDER) öncülüğünde yapılacak. Taşova İmam-Hatip Uygulama Cami yapımı için Taşova İmam Hatipliler Derneği (TAŞİMDER) bünyesinde ayrı bir banka bağış hesabı açılmış olup, Türkiye Geneli Yardım Toplama izni Amasya valiliği tarafından alındı.

Taşova İmam-Hatip Uygulama Camii Bağışları için; T.C. Ziraat Bankası Taşova Şubesi (0272) HESAP NO: 70097697-5004

İBAN NO: TR430001000272700976975004

Yorum Ekle

PAYLAŞ
Önceki haberSGK’DAN UYARI: 7 KASIM SON GÜN
Sonraki haberKÖSE ve CAMBAZ AİLELERİNİN ÜZÜNTÜLÜ GÜNÜ
Haber Foto Video arşivi: https://archive.org/details/@tasova05tumarsiv?sort=-date .... Not: Okul yöneticilerimizden veya öğretmenlerimizden eğitimle ilgili haberlerini ve öğrencilerimizin gurur verici çalışmalarını onların başarılarını paylaşmak ve onları onurlandırmak için bizimle paylaşmalarını istirham ederim. Haber metni ve fotolar için: E-Posta: ahmetozkan05@gmail.com Facebook: https://www.facebook.com/ahmet.ozkan.581