İmam Hatip Lisesi Dart Sporu İl Birincisi Oldu

Taşova İmam Hatip Lisesi Dart Sporu Amasya İl Birincisi Oldu

Son beş yıldır ilimizi temsil eden Taşova Şehit Bekir Özdemir Anadolu İmam Hatip Lisesi Dart Sporu Takımları bu yıl da başarılarına başarı kattılar.

Amasya Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleşen yarışmada erkek ve kız öğrenciler ayrı ayrı yarıştılar ve her iki takım da okullarını temsilen bölge finaline isimlerini yazdırdılar.

Konuyla ilgili sevincini dile getiren İlçemiz Şehit Bekir Özdemir Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdür Vekili Kemal Vehbi ONAY,

“Beden Eğitimi Öğretmenimiz Serkan ÜNAL, dart takımındaki öğrencilerimizi durmak yorulmak bilmeden okulumuzdaki Dart Sporu Salonumuzda çalıştırdı. Amasya’da okulumuzu temsilen girdikleri müsabakalarda il birinciliği elde ettiler. Önceki günlerde elde ettiğimiz güreş müsabakalarındaki başarılarımızın üstüne bir de dart sporu başarımız bizi çok memnun etti. İleriki günlerde düzenlenecek olan bölge finallerine katılmaya hak kazandılar. Bölge müsabakalarında da başarılı olacaklarını umuyorum.

Öğrencilerimizi başarılarından dolayı için tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum.” dedi.

Erkekler:

 

Kızlar:

.

…………

haberin archive fotoğraf albümü

Okulun archive.org etkinlik fotoğraf arşivi

.

Yorum Ekle

PAYLAŞ
Önceki haberKaymakam Çelik 5 köyümüzü daha ziyaret etti
Sonraki haberTOMRUKÇU AİLESİNİN ACILI GÜNÜ
Haber Foto Video arşivi: https://archive.org/details/@tasovapdfhaber05?sort=-date .... Not: Okul yöneticilerimizden veya öğretmenlerimizden eğitimle ilgili haberlerini ve öğrencilerimizin gurur verici çalışmalarını onların başarılarını paylaşmak ve onları onurlandırmak için bizimle paylaşmalarını istirham ederim. Haber metni ve fotolar için: E-Posta: ahmetozkan05@gmail.com Facebook: https://www.facebook.com/ahmet.ozkan.581