Taşova İmam Hatip Hafızası ve Sohbet 11

Nerdeyse yarım asra yakın hatıra: Taşova İmam Hatip Okulu 11

Merhaba değerli Taşova İmam Hatip mezunu ve mensubu arkadaşlarım, Taşova Gen Tr okuyucuları, okulumuz arşivini oluşturmaya devam ediyoruz.

Çalışmalarımızı aşağıdaki geçici web sitemde paylaşıyorum.

https://tasovaimamhatip.wordpress.com/

Buluşma 11

Bu ara Taşova dışına çıkıp bir buluşma gerçekleştiremedik değerli okuyucularım. Ama buluşmalarımız, sohbetlerimiz kısa bir müddet daha devam edecek.

Bu seferki buluşmamız biraz formatın dışına çıkarak, yine okulumuzdan mezun bir öğrencimizle oldu.

Aslen ilçemizin Mercimek köyünden olup, 1986 mezunu öğrencimiz, İstanbul Beyoğlu Selimiye Hatun Camiinde görev yapan İmam Hatip Osman GÖKREM kardeşimiz.

Kendisini Facebook sosyal medya hesabında Ayaz Paşa hesabıyla tanıdığımız, görev yaptığı camide bir çok garibe, sokak insanlarına, ihtiyaç sahiplerine kol kanat geren Osman GÖKREM bey kardeşimiz kendisini takdim ettikten sonra çalışmalarından bahsetti, okul hayatını ve anılarını dile getirdi, arkadaşlarına ve öğrenci kardeşlerine mesajlarıyla sohbeti bitirdi.

Sohbet Videomuz:

..

Yorum Ekle

PAYLAŞ
Önceki haberAHMET ÖZBEK VEFAT ETTİ
Sonraki haberKIRKHARMAN’IN GÖZYAŞI DAMLASI
Haber Foto Video arşivi: https://archive.org/details/@tasova05tumarsiv?sort=-date .... Not: Okul yöneticilerimizden veya öğretmenlerimizden eğitimle ilgili haberlerini ve öğrencilerimizin gurur verici çalışmalarını onların başarılarını paylaşmak ve onları onurlandırmak için bizimle paylaşmalarını istirham ederim. Haber metni ve fotolar için: E-Posta: ahmetozkan05tsv@gmail.com