Amasya İtimat

Taşova Hünerli Eller Kadın Kooperatifi’nin Ürünleri Beylikdüzü’nde

Geçtiğimiz hafta hemşehrilerimizden Serkan Çelik’in İstanbul Beylikdüzü’nde bir köy ürünleri mağazası işlettiği haberini sizlere duyurmuştuk.

İlçemizde kurulan Taşova Hünerli Eller Kadın Kooperatifi’nin Çelik ile iletişime geçmesinden sonra kooperatif tarafından üretilen ürünler Erol Çelik Köy Ürünleri mağazasındaki raflarda yerini aldı.

Taşova Hünerli Eller Kadın Kooperatifi’nin üretmiş olduğu hiçbir katkı maddesi içermeyen doğal erik pekmezi, erik reçeli, süt reçeli, elma sirkesi, üzüm sirkesi, nar sirkesi, portakal reçeli, mandalina reçeli, turşu çeşitleri, tarhana, ıhlamur gibi bir çok ürünlerini artık Beylikdüzü’nden temin edebilirsiniz.

Ayrıca, günlük taze süt, gezen tavuk yumurtası, Taşova balı, tereyağı, Çiçek bamya, pekmez, tevek yaprağı, bakliyat çeşitleri gibi ürünlerin yer aldığı mağazasının adresi: Yakuplu Merkez Mahallesi, Mareşal Fevzi Çakmak Cad. No: 135 Beylikdüzü-İstanbul

Telefonla da sipariş verebilme imkanı sunan ve Beylikdüzü civarına evlere servis hizmeti de sağlayan Çelik, mağazasına tüm Amasyalılar’ı ve Taşovalılar’ı bekliyor.

0542 369 01 03

Facebook sayfa adresi: https://www.facebook.com/erolcelikdogalsutvekoyurunleri

Instagram adresi: Erolcelik_0105

Yorum Ekle