Taşova Hentbola İstanbul’dan Destek

 

 

Hentbol erkekler süper liginde mücadele eden ayrıca bu sezon Avrupa Challenge Kupası’nda ülkemizi temsil edecek olan Taşova Hentbol spor kulübüne Özyurtlar İnşaat forma reklam sponsoru oldu.

Kulüp Başkanı Ömer Sayar,sportif direktör Sercan Şenel,Amasya İl Derneği Genel Sekreteri ve Taşova Dernekler Federasyonu Başkan Yardımcısı Duran Kaplan ve Yönetim Kurulu üyesi Hasan Sevran ve ARC İSTANBUL Mimarlık Yön. Krl Bşk  Osman Kabak ile birlikte Özyurtlar İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Özyurt’u ziyaret etti.

Yapılan görüşmeler sonucu Özyurtlar İnşaat bu sezon Taşova Hentbol spor kulübüne forma reklamı sponsoru olmayı taahhüt etti.

Tamer Özyurt “Özyurtlar İnşaat olarak sosyal faaliyetlere her zaman destek oluyoruz.Hentbol erkekler süper liginde başarı ile mücadele eden Taşova Hentbol spor kulübüne forma reklamı vererek destek olmak istedik ve destek olmaya da  devam edeceğiz .

Taşova Henbol spor kulübüne bu sezon oynayacağı müsabakalarda başarılar diliyorum” dedi.

Kulüp başkanı Sayar

“Taşova Hentbol spor kulübümüze forma reklamı vererek bize destek olan Özyurtlar İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Özyurt’a teşekkür ediyoruz.

Kulübümüze göstermiş olduğu ilgi ve desteklerinden dolayı kendilerine teşekkür ederiz”dedi.

Yorum Ekle