TAŞOVA HENTBOL’DAN İSTANBUL ZİYARETİ

 

Bu ziyeret  kapsamında ÖZYURTLAR İNŞAAT yönetim kurulu başkanı Sayın Tamer Özyurt’u Esenyurtdaki işyerinde ziyaret edildi. Özyurtlar inşat yönetim kurulu başkanı Tamer Özyurt  Hentbol sporu dalında Amasya’nın gururu Taşova yibo külüp yönetimine ziyaretlerinden  dolayı çok memnun olduğunu söyledi.Bu vesileyle Avrupa kupalarında ülkemizi ve Amasya’mızı en iyi şekilde temsil edeceğinden hiç şüphem yok diyerek her türlü desteği vereceğini söyledi.

Kulüp yönetiminin temasları ARC İSTANBUL MİMARLIK da devam etti.Arc yönetim kurulu başkanı sayın Osman Kabak Türkiye’nin bu günlerdeki birlik ve beraberliğe çok ihtiyacı var. Her türlü beraberliklerde omuz omuza vermenin zamanı diyerek ziyaretleriyle bizleri onurlandıran Amasya’nın Avrupadaki tek temsilcisi  takımımız Taşova Yibo Kulüp başkanı Ömer SAYAR ve Sportif Direktör Sercan ŞENEL’e  teşekkür ederim.dedi

Amasya’nın dünyaya açılan penceresi Taşova Yibo hentbol takımı için destekler devam ediyor..

Taşova Yibo hentbol kulüp takım başkanı Ömer Sayar ve Sportif direktörü Sercan Şenel  İstanbul bulunan iş adamlarımızla ve siyasilerimizle çeşitli temaslarda bulunarak destek sözü aldılar.

24. dönem CHP Amasya millet vekili Ramis Topal’ı Topkapı da bulunan Matsan matbaa cilt malzemelerinde ziyaret ettiler.

Amasya il dernek yönetimi genel sekreteri ve Taşdef Başkan yardımcısı Durak Kaplan ve Taşdef Yönetim kurulu üyesi Hasan Servan Taşova yibo temsilcilerine refakat ederek 24. Dönem Amasya Millet vekilimiz Ramis Topal’ı Topkapı da bulunan iş yerinde ziyaret edildi. Ziyaret sırasında Sayın Ramiz Topal Şehzadeler şehrimiz şirin Amasya’nın dünyaya ve ülkemize tanıtım noktasında sprtif anlamda temsil eden , hentbol takımımızın    yanında olacağım diyerek nazik ziyaretlerinden dolayı sayın başkan Ömer Sayar’a ve Sportif Direktörümüze teşekkür ederim dedi

 Cafaroğlu İnşaat yönetim kurulu başkanı ve Asiad Amasya iş adamaları dernek başkan olan Amasya’nın sevilen siması Nizamettin Kaya’yı iş yerinde ziyaret ederek Takım hakkında bilgilendirdiler.Nizamettin kaya bu anlamlı ziyaret beni çok mutlu etti.Amaya işadamlarımızın Amasya tanıtımı noktasında temsilcilerimizi her zaman desteklediklerini söyleyerek zaman birlik zamanı Amasya’nın ve insanımızın artık dayanışma içinde her yerde ve her platformda temsil etme hakkı vardır diyerek  birlikten kuvvet doğar .Bizde derneğimiz ve Cafaroğlu inşaat olarak ne gerekiyorsa destek vermeye hazırız dedi.

 

Taşova Yibo Kulüp başkanı Ömer Sayar ve Sercan Şenel İstanbul ziyaretlerimiz çok olumlu geçti .İnşallah takım olarak Amasya ve Taşova’mızı en önemlisi Türkiye’mizi temsil edeceğiz, biz bu desteği gördük .Arkamızdaki değerli iş adamlarımız ve siyasilerimizin ve halkımızın desteğini hissettiğimiz  sürece elimizden geleni yaparak başarı dolu bir Sezon geçireceğiz dedi.

Bizleri ziyaretlerimiz sırasında yalnız bırakmayan Amasya il dernek sekreteri,taşdef başkan yardımcısı Duran Kaplan’a, Taşdef Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Sevran’a ,24.dönem Milletvekilimiz Ramis Topal’a,Özyurtlar inşaat yönetim kurulu başkanı Tamer Özyurt’a,Arc Mimarlık Osman Kabak’a Asiad başkanımız Nizamettin Kaya’ya yürekten teşekkürlerimizi sunuyoruz “dedi.

 

KAYNAK :Ali Osman Kaymak

 

Yorum Ekle