TAŞOVA HENTBOL SPOR SEZONA YENİ YÖNETİM ve İSMİ İLE GİRİYOR

Geçtiğimiz hafta olağanüstü kongreye giden Taşova YİBO Spor, ismini değiştirerek Süper ligde Taşova Hentbol Spor Kulübü olarak yer alacak.

Olağanüstü kongrede kulüp başkanı ve antrenör Sercan Şenel başkanlığı Ömer Sayer’a bırakırken, Başkan yardımcısı ve antrenör olarak devam edecek.

Yeni yönetimde kulüp muhasipliğine Ömer Faruk Gültekin, yönetim kurulu asıl üyeliklerine Selçuk Soyal ve Veysel Kurt getirilirken, Denetleme kurulu asıl üyeliklerine Fatih Özgür Sayar, Adnan Veli Gültekin ve Salih Küçükosman getirildi.

Kulüp başkanı Ömer Sayar;

‘İlçede yaklaşık dört yıl önce bir okul ismiyle kurulan spor kulüplerinin bu süreçte büyük başarılar elde ederek Hentbol Erkekler Süper Ligi’ne yükselmeyi başardığına işaret etti.

Kulüp olarak isim değişikliğine karar verdiklerini söyleyen Sayar, “Bu sezon başı oluşturduğumuz yeni yönetim kurulumuzla yaptığımız görüşmeler neticesinde kulübümüzü bir okul takımı görünümünden çıkarmak, şehir takımı yapmak için isim değişikliğine karar verdik. Kulübümüzün Taşova YİBO Spor Kulübü olan ismini Taşova Hentbol Spor Kulübü olarak değiştirdik” dedi.

Yeni sezonda sorumluluklarının farkında olduklarını belirten Sayar, “Biz sadece Taşova’yı temsil etmiyoruz. Kendimizi bu bölgenin takımı olarak görüyor ve tüm bölge insanlarından bize destek olmalarını bekliyoruz” ifadesini kullandı.

 

Yorum Ekle

CEVAPLA

Yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz.