TAŞOVA HENTBOL SEZONA SIKI HAZIRLANIYOR

Hentbol Erkekler Süper Lig’de mücadele eden Taşova Hentbol Spor Kulübü antrenörü Hakan Günal, bu sezon hedeflerinin ilk 4 arasında yer almak olduğunu bildirdi.

Günal, gazetemize yaptığı açıklamada yeni sezon hazırlıklarına başladıklarını söyleyerek: “Bu sezon hedefimiz ligi üst sıralarda tamamlamak, İnşallah mücadele gücünün çok, sakatlığın az olduğu ve hentbol kalitesinin en üst seviyede gerçekleştiği bir sezon yaşarız” dedi.

Günal, yeni sezon hazırlıklarına planladıklarından biraz geç başladıklarını ifade ederek: “Geçtiğimiz sezon hep söylüyorduk. İlk öncelikli hedefimiz ligde kalarak daha sonra play-off oynamaktı. Geçtiğimiz sezon başarı çıtasının yükselmesinden dolayı bu sezon hedefimiz ilk dört arasında yer almak” diye konuştu.

Takımımız kadrosunda değişiklikler olduğunu belirten Günal; “İskelet kadromuz tamamen değişti ve yeni gelen arkadaşlarımız olduğu gibi kadromuzda bir iki eksiğimiz var ve bunları da tamamladığımız takdirde ligde ilk dört arasında yer alacağımızı tahmin ediyorum” dedi.

Taşova Hentbol Spor 13 Ağustos 2015 Perşembe günü başladığı antrenmanlarına 14-15 Ağustos  Cuma ve Cumartesi günleri de devam etti.

Yorum Ekle