TAŞOVA DA AK PARTİLİLER TEK YÜREK OLDU.

     17 Mart 2011 Perşembe günü saat 19.00 Taşova Belediye  Düğün Salonu’nda ,12 Haziranda yaplacak olan Millet vekilliği seçimlerinde aday alcak aday adaylarını partililere   tanıtım toplantısı yaptı.

     AK Parti Taşova  İlçe Başkanı Deniz Sümer,
AK Parti il teşkilatına, 3’ü kadın 22 saygın ismin aday olmak için başvuruda bulunduğunu ve bu sayının Amasya tarihinde bir rekor olduğunu vurgulayan Sümer,AK Parti Aday Adaylarının tanıtımının yapıldığı toplantıda ;”Şimdi önümüzde büyük bir seçim bulunuyor. Her biri kendini ispatlamış tertemiz adaylarımız var. Pazar günü temayül yoklaması yaparak teşkilatlar düşüncelerini yansıtacak. 11 Nisan’a kadar milletvekili adayları  belirlenecek ve 3 vekil çıkarmak için var gücümüzle çalışacağız” diye konuştu.
   AK Parti  İlçe Başkanı Deniz Sümer;”Taşova seçmeni her zaman görevini yapmış ama hizmeti alamamıştır,aday olup milletvekili seçildikten sonra Taşova’yı unutmamalarını istiyoruz” sözleri salonda coşku ile alkışlandı.

    Aday adaylarının tanıtım programın da salon da yer olmadığı çok sayıda davetlinin ayakta kaldığı,davetlilerin çoğunluğunun bayan olması dikkatlerden kaçmadı.Özgeçmişini kısaca anlatan adaylardan kimisi duygulu anlar yaşatırken,kimsi de heyecandan konuşamadı ama  çok samimi oluşu partililerden yoğun alkış aldı.

    Aday adayları yaptığı  tanıtım konuşmalarını,“Asla koltuk sevdası içinde değilim. Hedefim Türkiye’nin önemli meselelerini çözerken Başbakanımıza katkıda bulunmak, ilimizin yararına olan projelerin hayata geçirilmesi için Ankara’da mücadelesini vermek istiyorum” şeklinde tamamladı.

   Aday adaylarının tanıtım programının sunuculuğunu  yapan Şenol Öker,program sonunda yaptığı hareketli müziğe dayanamayan aday adayları alkışlar eşliğinde oynayarak stres attı.

 

                              CHA-TAŞOVA  GAZETESİ

Yorum Ekle