Amasya İtimat

TAŞOVA ANADOLU SAĞLIK MESLEK LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜNÜN AÇMIŞ OLDUĞU KPSS HAZIRLIK KURSUNA BÜYÜK İLGİ

28 Kasım 2010 tarihinde yapılacak (Kamu Personeli Seçme Sınavı) KPSS için ilçemiz Anadolu Sağlık Meslek Lisesinde açılan kurs büyük ilgi gördü.


 


Türkçe-Türk Dili ve Edebiyatı, Matematik, Coğrafya, Vatandaşlık Bilgisi ve Tarih derslerinden hafta sonları ders verilerek, ayrıca bu süre içerisinde değişik, yayınlardan da faydalanılarak KPSS deneme sınavları yapılıyor.


 


Büyük bir özveri içerisinde, Md. Yrd Acem Yusuf Kaya (Vatandaşlık Bilgisi), öğretmenler; Yiğit Güvenç (Matematik), Sıddıka Özekici (Tarih), Timur Özekici (Türkçe-Türk Dili ve Edebiyatı), Sevalnur Güvenç (Türkçe-Türk Dili ve Edebiyatı), Ahmet Oruç (Coğrafya) tarafından verilen kursa son sınıf öğrencilerinin tamamı ve daha önce mezun olmuş öğrencilerden olmak üzere toplam 60 civarında kursiyer katılıyor.


 


Kursu başlatan okul müdürü İbrahim Malkoç başta olmak üzere, okul idaresine, öğretmenlere ve emeği geçen diğer personele teşekkür eder, 28 Kasım 2010 Pazar günü yapılacak Kamu Personeli Seçme Sınavına girecek tüm memur adaylarına başarılar dileriz.

Yorum Ekle

CEVAPLA

Yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz.