Amasya İtimat

TAŞOVA ANADOLU SAĞLIK MESLEK LİSESİ MEZUNİYET TÖRENİ MUHTEŞEM OLDU

TAŞOVA ANADOLU SAĞLIK MESLEK LİSESİ MEZUNİYET TÖRENİ MUHTEŞEM OLDU

İlçemiz Anadolu Sağlık Meslek Lisesi 2010-2011 yılı mezuniyet töreni 16 Haziran 2011 Perşembe akşamı Torunlar Havuzbaşı Tesislerinde düzenlendi.

Düzenlenen mezuniyet törenine İlçe Kaymakamı İbrahim Halil Şivgan, Belediye Başkanı Özgür Özdemir, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Rıza Atasoy, Okulun önceki mezunlarından AK Parti İlçe Başkanı Deniz Sümer, Merzifon Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Müdürü Mustafa Yeşildağ, Amasya Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Müdürü Fesih Aktaş, Suluova Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Müdürü Rıdvan İslamoğlu, öğretmenler, veliler ve öğrenciler katıldılar. Programa ilçe merkezinden ve çevre il ve ilçelerden gelen yaklaşık 250 kişilik bir grup katıldı. Tüm katılımcılara program öncesi Torunlar Çadır Restoranda yemek ikram edildi. Yemeği müteakiben program için Havuz başı tesislerine geçildi.

Programda açılış konuşmasını Okul Müdürü İbrahim Malkoç yaptı. Konuşmasında; öğrencilerimizin mezun olduktan sonra hizmet edecekleri sektörün merkezinde insan olduğunu, bu nedenle insana hizmetin de kutsal bir görev olduğunu belirtti. Öğrencilerine hizmetiniz esnasında yapacağınız tıbbi müdahalelerin yanında insanlara karşı sevgi ile muamele etmelerini istedi. Yunus Emre’nin “Yaratılanı Severim Yaratan’dan Ötürü” dediği gibi sizler de insanları insan olduğu ve Allah yarattığı için seviniz; göreviniz esnasında onlara karşı göstereceğiniz sevginin en iyi ilaç olacağını asla ve asla unutmayınız, dedi. Öğrencilerine, bundan sonraki hayatlarında başarı, sağlık ve mutluluklar diledi. Uzaktan yakından programa teşrif eden tüm katılımcılara teşekkür edip, en kalbi sevgi, saygı ve hürmetlerimle selamlıyorum, diyerek konuşmasını bitirdi.

Daha sonra okul birincisi Gülşah Gözübek bir konuşma yaptı. Programın devamında ise ödül törenine geçildi. Okul birincisi Gülşah Gözübek’in ödülünü İlçe Kaymakamımız Sayın İbrahim Halil Şivgan; Okul ikincisi Sevda Yılmaz’ın ödülünü Taşova Belediye Başkanı Sayın Özgür Özdemir; Okul üçüncüsü Eda Yüksel’in ödülünü İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Ali Rıza Atasoy verdi. Ödül olarak tüm öğrencilere birer çeyrek altın takdim edildi.

Daha sonra Okula uzun yıllar hizmet edip emekli olan önceki okul müdürü İlhan Cebe’ye, Amasya Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Müdürü Fesih Aktaş’a, Amasya Merkeze tayinleri çıkan önceki öğretmenlerden Emine Aktaş’a ile Naciye Gökçe Akın (Soyal)’a, okula hizmetlerinden dolayı okul müdürlüğü tarafından plaketleri verildi.

Son olarak mezun olan öğrencilere diplomaları verildi. Programa müzik eğlence ile devam edildi.

Yorum Ekle

CEVAPLA

Yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz.