TAŞOVA ANADOLU LİSESİ KARİYER GÜNLERİ ETKİNLİĞİ: AVUKATLIKTAŞOVA ANADOLU LİSESİ KARİYER GÜNLERİ ETKİNLİKLERİ: AVUKATLIK MESLEĞİ

Taşova Anadolu Lisesi’nde öğrencilere yönelik kariyer günleri toplantıları devam ediyor.

23 Aralık 2009 Çarşamba günü Türkçe Matematik ve Sosyal Bilimler öğrencilerine yönelik olarak Avukatlık mesleğini tanıtıcı kariyer günü yapıldı. Toplantıya Avukat Emine ÖZCAN ÖZDEMİR  ve Avukat Şensoy ÖZDEMİR katıldı. Avukatlık mesleğini tanıtan Avukat Emine ÖZCAN ÖZDEMİR  ve Avukat Şensoy ÖZDEMİR, deneyimlerini öğrencilerle paylaştı. Misafirlerimiz, toplumumuzda sosyal statüsü iyi olan avukatlık mesleğine ilgi duyan öğrencilerimizin sordukları sorulara içtenlikle cevap verdiler.  Karşılıklı sohbet havasında geçen toplantı öğrencilerin büyük ilgisini çekti.

Okul Rehberlik servisinin teklifini kırmayarak öğrencilerle deneyim ve bilgilerini paylaşan Avukat Emine ÖZCAN ÖZDEMİR  ve Avukat Şensoy ÖZDEMİR’e Taşova Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencileri teşekkürlerini ilettiler.

Taşova Anadolu Lisesi Rehberlik Servisince hazırlanan kariyer günleri etkinlikleri farklı meslek gruplarının tanıtımı ile  devam edecektir.

Yorum Ekle

CEVAPLA

Yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz.