Amasya İtimat

 TAŞİMDER’DE GÖREV DEĞİŞİMİ

Yemişen mahallesi, Belediye caddesi eski Belediye binasında faaliyet gösteren kısa adı TAŞİMDER olan Taşova İmam Hatip Lisesi Mezunları ve Mensupları Derneği olağan Genel Kurul toplantısı yapıldı.

 

Divan Başkanlığını Ömer Sayar’ın, Katip üyeliklerini Kemal Vehbi Onay ve Ekrem Şentürk’ün yaptığı genel kurulda gündemdeki maddeler icra edildi. Tek listeyle girilen seçimli genel kurulda Adnan Veli Gültekin dernek başkanı seçilirken, Derneğin yönetim kurulu  asıl üyeliklerine; Muammer Öztürk, Mevlüt Alpat, Ahmet Özarslan ve Hasan Hüseyin Kazancı’dan oluştu.

 

Başkan Gültekin kongre sonrası yaptığı teşekkür konuşmasında: ”Sevgili Hocalarım, Büyüklerim ve Arkadaşlarım. Hüseyin Aytaş hocamdan devraldığımız bu kutlu davayı layıkıyla kaldığı yerden yeni yönetim kuruluna seçilen arkadaşlarımızla ve siz değerli üyelerimizle devam ettireceğiz inşallah. Bugüne kadar emeği geçen tüm arkadaşlarımıza, Hüseyin Aytaş hocama, rahmetli ağabeyim Ömer Faruk Gültekin ve katkılarıyla destek veren sevgili üyelerimize canı gönülden teşekkür ediyorum. Desteklerinizi artırarak devam ettireceğinize inanarak hepinize saygılarımı sunuyorum.”

Yeni yönetimi kutluyor, başarılar diliyoruz.

Yorum Ekle