TAŞDEF YENİ YÖNETİMİNİ SEÇTİ

2016 yılında İstanbul’da kurulan ve 28 Taşovalı derneğin üye olduğu Taşova Dernekler Federasyonu (TAŞDEF) olağanüstü genel kurulu 7 Nisan 2018 Cumartesi günü İstanbul-Bağcılar’daki Mercimek köyü Derneğinde gerçekleştirildi.

Saygı duruşundan sonra Divan heyeti başkanlığına; eski Amasya İl Derneği Başkanı  Ahmet Ergül, katip üyeliklere Çaydibi Derneği Başkanı Mustafa Öztürk ve Esençay Derneği Başkanı Ahmet Usta seçildi. Gündem maddelerinin icra edilmesinden sonra seçimlere geçildi. Yönetim kurulu sayısının onbeşe çıkarıldığı genel kurula başkan adayı olarak Hasan Sevran ve listesi girdi.

Uğur Özübek’in aday olmadığı genel kurulda  başkanlığaseçilen Hasan Sevran yaptığı  teşekkür konuşmasında; “Taşovai çin yeni yüzler ve yeni ekiple ne yapılması gerekiyorsa desteğinizle el ele verip hepsinin üstesinden gelmek için göreve talip olduk, verdiğiniz destek için hepinize teşekkür ederim” dedi.

Hasan Sevran başkanlığında yeni yönetim kuruluna; Ersoy Kahraman, Salih Turgut, Ahmet Ergül, Duran Kaplan, Sadiye Kaplan, Ahmet Usta, Hüsnü Bal, Hacı Taşova, Salim Duran, Özkan Ercan, Özer Alpat, Özlem Hatun Çıra, Hamit Yalman ve Mahmut Ulutaş.

Yeni yönetimi kutluyor, başarılar diliyoruz.

Yorum Ekle