TAŞDEF ÜYE DERNEK BAŞKANLARINA SAHUR YEMEĞİ VERDİTaşdef Başkanı Hasan Servan

Merkezi İstanbul’da bulunan ve kısa adı TAŞDEF olan, Taşova Dernekler Federasyonu;
İstanbul Kâğıthane de Amasyalı hemşehrimiz Bünyamin Gedik’in işletmeciliğini yaptığı semaver çay’ı ile ünlü kafeteryada sahur programı düzenledi. 8 Haziran 2018 Cuma günü saat 22.00’de başlayan program sahur sonrasına kadar devam etti.
İçerisinde 26 derneği barındıran Taşova Dernekler Federasyonu Başkanı Hasan Servan ve yönetimi tarafından gerçekleştirilen programda açılış konuşmasını yapan, TAŞDEF Başkanı Hasan Servan, Sahur programlarına katılan üye dernek başkanlarına TAŞDEF’ hakkında ve yapmak istedikleri konusunda bilgi verdi. Daha sonra diğer dernek başkanları teker teker söz alarak dilek ve temennilerini açıklayan konuşmalar yaptılar.
Toplantıda en önemli konuda TÜRKÖZ Gayrimenkul yönetim kurulu başkanı Abdullah Türköz sponsorluğunda 15 Ağustos 2018 günü Taşova ilçemizde yapılacak olan Türkiye yağlı güreş şampiyonlarının da katılacağı büyük bir güreş organizasyonunun yapılmasıydı. Amasya ve Taşova halkının güreşe olan tutkunluklarını bildiklerini söyleyen TAŞDEF Başkanı Hasan Servan, Taşova halkının yıllardır güreş özlemi çektiğini; Ata sporumuz olan güreş müsabakalarının muhteşem bir şekilde yapılacağını bildirdi.
Bu konudaki desteklerinden dolay TÜRKÖZ GAYRİMENKUL yönetim kurulu başkanı Abdullah Türköz ve yönetimine teşekkür edildi.
Ayrıca TAŞDEF’e üyelik müracaatı yapan Elmakırı Dernek Başkanı Volkan karşı ve yönetimine federasyon bünyesine katılımlarından dolayı teşekkür edildi.
Verimli bir sahur programı yaptıklarını söyleyen TAŞDEF başkanı Hasan Servan, Katılımcı dernek başkanlarına teşekkür etti.

Haber; Sami Aslan

Yorum Ekle