TABÜD, BAL FUARI ÖNCESİ TAŞOVA PAZARINI AÇTI..

İçişleri Bakanlığı, Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğü desteklenen, Taşova Arıcılar ve Bal Üreticileri Derneği TABÜD ile Taşova Esnaf ve Sanatkârlar Odasının (TESOB) İşbirliği ile yürütülen ve Proje Koordinatörlüğünü Yusuf Yücel’in yaptığı “Taşova Balı Ulusal ve Uluslararası Pazarla Buluşuyor” projesi kapsamında ilçemizde; yine bir ilk olarak www tasovapazari.com. adı altında e ticaret sitesi açıldı.

Konu ile ilgili 28 Ekim 2018 Pazar günü saat 13.00’de TESOB Proje ofisinde Ascom Bilişim Erzurum Ata Tekno Kent Genel Müdürü Ali Rıza Bektaş tarafından TABÜD üyelerine bir seminer verildi. Ascom Genel Müdürü Bektaş; e ticaret sistemi ile ilgili bilgiler verdikten sonra “Ata Tekno Kent Ar-Ge tarafından yaptığımız elektronik ticaret sistemi www tasovapazari.com. sitesi yayına başlatıldı” dedi.

Konu ile ilgili gazetemize bir açıklama yapan TABÜD Derneği Başkanı Yücel; “Bir ilki daha başarmanın mutluluğu içerisindeyiz. Bugün yayına giren Sitemiz ilçemize Cumhuriyet Bayramı hediyesi olsun .E  ticaret sitemiz sayesinde hem balımız, hemde Taşova’nın yöresel ürünleri, tüm dünya ile buluşacak.1-2 Kasım 2018 Perşembe ve Cuma günleri ilçe meydanında  düzenleyeceğimiz yine bir ilk olan 1. Taşova Bal Fuarın  tüm halkımızı davet ediyoruz” dedi.

Yorum Ekle