SÜRPRİZ KUTLAMA… “Gözlerim doluktu”

İlçemizde polis ekipleri, ihbar üzerine gittikleri Cumhuriyet İlkokulu’nda çocukların sürpriz kutlamasıyla karşılaştı.

Cumhuriyet İlkokulu yöneticileri ve çocuklar, Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 176. yıl dönümünü kutlamak için 155 Polis İmdat hattına asılsız ihbarda bulundu.

İhbar üzerine okula gelen ekipler, çocukların sürpriziyle karşılaştı. Çocuklar polislere yapmış olduğu el yapımı hediye ve çiçekleri yapılan program sonrası verdiler. İhbar için gelen polislerin sürprizden dolayı çok memnun oldukları gözlemdendi.

İhbara gelen polislerden Şahin Bayındır, şaşkınlığını gizleyemedi gözleri doldu. Polis Memuru Şahin Bayındır yaptığı açıklamada, “ Böyle bir sürprize şaşkınız. Çokta mutlu olduk. bizi böyle güzel günlerde hatırlamak devamlı, polisin ne olduğunu yardımcı olacağını, ilk gideceğinizin polis olduğunu hatırlamak çok güzel bir şey. Gururlandık. Vallahi doluktum desem diyeyim yani. fazlada konuşamıyorum. Hepinize teşekkür ediyorum. Allah hayırlı uzun ömürler nasip etsin” dedi.

Daha sonra polisler telsizden geldikleri olayın asılsız olduğunu, öğrencilerin Polis Haftası’nı kutlamak için yaptıklarının anonsunda bulundu.

Okul Müdürü Said Yücel, Polis Haftası kapsamında vatan için görev yapan polislere moral olması amacıyla böyle bir sürpriz hazırladıklarını belirterek; “Bilindiği gibi bu hafta 1-10 Nisan arası   Polis Haftası. Biz öğrencilerimizle birlikte polislerimize bir sürpriz yapmak istedik. Bir ihbarda bulunduk, okulumuzda bir sıkıntı var diye. Sağ olsun hemen olaya intikal ettiler. Sınıfa girdiklerinde yaptığımız sürprizle karşılaştılar. Çok mutlu oldular, biz de çok mutlu olduk. Polislik zaten bildiğiniz gibi zor bir meslektir. Gece gündüz demeden, bizim için, vatan millet için çalışıyorlar. Kendilerine buradan tekrar teşekkür ediyoruz” dedi.

Yorum Ekle