SÜLEYMAN TORUN’UN OĞLUNUN  DÜĞÜNÜNDE ESKİ ADETLER YAŞATILDI

Ümmühan Gök ( Torun) ve İbrahim Torun muhteşem kına, nikah ve düğün töreniyle dünya evine girdiler.

Ümmühan ve  İbrahim Torun’un mutluluklarının paylaşıldığı  düğünde  eski adetlere de yer verilirken, damat eski adetlere göre hamama  götürüldü. Gelin ve damat  arabadan inerken, evin önünde  baba Süleyman Torun ve büyük baba  Ali Torun  sin sin  oyunu oynayarak karşıladı. Dualar eşliğinde gelin giriş kapısı önünde çömlek kırdı.

Eski Tekel Bahçesinde 20-21 Ekim 2017 tarihlerinde yapılan genç çiftin  düğün törenine uzaktan ve yakından gelen davetlilerin yanı sıra, genç çiftin arkadaşları, dost ve akrabaları katıldı. Çiftin mutluluk ve heyecanları objektiflere yansırken, onlarca kişi düğünde davetlilere  hizmet etti.

Düğün sonrası Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı  Süleyman Torun;  ” 20-21  Ekim 2017 tarihlerinde  oğlum  İbrahim Torun’un  düğün törenine  teşrifleri ile bizleri onurlandıran uzaktan ve yakından gelen akrabalarımıza , aile büyüklerimize , komşularımıza,esnaf arkadaşlarıma ve tüm konuklarıma Torun ve Gök aileleri adına  şükranlarımı ve teşekkürlerimi sunuyorum. Bizleri bu mutlu günlere erdiren ve yaşatan Mevla’ya şükürler olsun.” dedi.

Hayırlı olsun, ömür boyu mutluluk dileklerimizi iletiyoruz.

Yorum Ekle