Amasya İtimat

SÖZ VERİYORUM BU SEFER TAMAM MEMED’İM

MHP Amasya milletvekili adayı Mehmet sarı   İlçe merkezindeki   resmi kurum ziyaretleri sonrası  Şahinler ve Esençay köylerini de  ziyaret etti.”Millete efendi olmak için değil , hizmetkâr olmak için yola çıktık. 1 Kasım sizin zaferiniz olacak.” dedi.

Seçim çalışmaları kapsamında köy ziyaretlerine devam eden Sarı’yı  köy halkı kahvehane önünde karşıladı. Sarı, gittiği yerlerde köy halkı ile bire bir temas kurup, samimi bir hava içerisinde sohbetlerini  sürdürüyor.  Köy halkı  ,”7 Haziran’da hakkını gasp ettiler, 1 Kasım’da buna kimsenin gücü yetmeyecek. Sen bizim evladımız ,kardeşimizsin bizin derdimizi ancak sen anlarsın , Allah’ın izni ile bu sefer tamam  Memed’im “  sözleri ile  tam destek olacaklarını ifade ettiler. Vatandaşların sorunlarını ve beklentilerini dinleyen  Sarı, 7 Haziran seçimlerinde seçilen milletvekilleri şimdi nerede ,bakın ben buradayım çünkü  ben bu toprakların evladıyım.  Hizmet göremeyen köylülerin sıkıntılarını Meclise taşıyacaklarını  ifade ederek. ”Ankara’da bir evladınız olarak hizmet vereceğim “ dedi

Esençay  köyünde  köy muhtarından köyün bütün sorunlarını dinleyen  Sarı,  iletilen sorunları not alarak, Amasya milletvekili olduğunda  köylerdeki ihtiyaçlarla bizzat ilgileneceğini ve çözüme kavuşturulması için gerekeni yapacağını n  sözünü  verdi.

Peygamber Efendimiz’in (s.a.v) “Bir kavmin efendisi o kavmin hizmetkârıdır” hadisini aktaran  Sarı, “Yerel ve merkezi iktidar bu millete yani size hizmet etmek zorundadır. O koltukları işgal edenler eğer bu halka hizmet etmiyorlar ise  vebal altındalar. İnşallah sizlerin vereceği desteklerle MHP adayı olarak  meclise gönderirseniz. Bu milletin efendisi değil hizmetkârı  olacağım . Ben sizlere hizmet için tekrar geldim. Ben Taşovalıyım, ben Amasyalıyım, ben köyünde  tütün diken elim, ben tahtaya yazı yazan yavrularımızın eliyim,ben Yeşilırmağın kokusunu sever im, ben bu topraklarda evladına  özlem duyan anaların göz yaşıyım.ben bu topraklarda yaşayan sizlerin öz evladıyım. Sizlerin kutsal oyları ile  vekil olmuş,ama çeşitli  entrikalarla  vekilliği elinden alınmış, mağdur edilmiş bir evladınız olarak tekrar huzurunuza geldim. Hizmetkarlığınıza aday olduğum için gururluyum. Bana bunu nasip eden Yüce Rabbime  hamd ediyor , desteklerinizi bekliyorum. ”dedi.

Sarı;  Ziyaret ettiği köylerdeki vatandaşlardan  tam destek sözü aldı.

KURUMLAR-KUŞUF -ESENÇAY-KIZGÜLDÜREN 021 KURUMLAR-KUŞUF -ESENÇAY-KIZGÜLDÜREN 028 KURUMLAR-KUŞUF -ESENÇAY-KIZGÜLDÜREN 036 KURUMLAR-KUŞUF -ESENÇAY-KIZGÜLDÜREN 060 KURUMLAR-KUŞUF -ESENÇAY-KIZGÜLDÜREN 062 KURUMLAR-KUŞUF -ESENÇAY-KIZGÜLDÜREN 080 KURUMLAR-KUŞUF -ESENÇAY-KIZGÜLDÜREN 082 KURUMLAR-KUŞUF -ESENÇAY-KIZGÜLDÜREN 086 KURUMLAR-KUŞUF -ESENÇAY-KIZGÜLDÜREN 088 KURUMLAR-KUŞUF -ESENÇAY-KIZGÜLDÜREN 092 KURUMLAR-KUŞUF -ESENÇAY-KIZGÜLDÜREN 093 KURUMLAR-KUŞUF -ESENÇAY-KIZGÜLDÜREN 094

Yorum Ekle

CEVAPLA

Yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz.