Amasya Milletvekili Avni Erdemir Ziyareti

               SÖZ VERDİM  SÖZÜMÜ  YERİNE GETİRİYORUM

 

           20 Şubat 2011  Pazar günü Amasya Milletvekili Avni Erdemir  saat 13.00  Çadır Restoran’tta verilen  öğle yemeğinde  ilçemiz için önemli açıklamalarda bulundu.

          İlçemizi daha önceki yaptığı ziyaretlerde  söz verdiği Yüksek Okul ve  Anadolu Lisesi Öğrenci Yurdu’nun 2011 yılı yatırım programına alındığını Mili eğitim Banklığı tarafından onaylandığını söyledi.Erdemir yemekten sonra Yurt Binasının Yapılacağı yeri ,Yüksek okula tahsis edilen yerleri yerinde gördü.

          Anadolu Lisesi Yurt Binası için tahsisi edilen yerde, basına açıklama yapan Erdemir ;”söz verdim  bu sözümü yerine getirmekten ve Taşova’nın geleceğini etkileyecek bu iki projenin haberini vermekten çok mutluyum “dedi.Daha sonra Yüksek Okul için tespit edilen yeride gezen Erdemir ,Adalet Bakanlığı tarafından  planı ve projesi yapılacak olan  Nihat Yıldırım Parkı yanında tahsis edilen  4120 metrekare arsayı inceldi.

          İlçe Kaymakamı İbrahim Şivgan’ın başlattığı Okulların Renovasyonu Projesinden olan Yaylasaray İlköğretim Okulunu ;Belediye Başkanı Özgür Özdemir,AKP İlçe Başkanı Deniz Sümer ve yönetim kurulu,İl Genel Meclisi Üyesi Yusuf Koca ve çok sayıda davetli ile ziyaret etti . Burada yapılan çalışmaları beğeni ile izleyen Erdemir ,vatandaşların sorunlarını da dinledi. Avni  Erdemir ;”İlçemize  Yüksek Okul ve Anadolu Lisesi Yurt Binası hayırlı olsun” dedi.Yapılan çalışmalardan son derece memnun olduğunu  ifade ederek ilçeden ayrıldı.

                               CHA-TAŞOVA GAZETESİ

                 

Yorum Ekle

CEVAPLA

Yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz.