Amasya İtimat

Sinemaya gitmeden ve film izlemeden önce Sinemaizle.Org’u ziyaret edin!

2010 senesinde kurulan sinemaizle.org, 2014 senesine kadar sadece online film izleme hizmeti verdi. Sonrasında telif sorunları sebebiyle 4 yıl ara verdi. 2018 yılında yeniden yayın hayatına geçen Sinemaizle.org sitesi, yenilikler eklemeyi ihmal etmedi. Bu yenilikler şu şekildedir; Sinema rehberi, vizyondaki filmler, gelecek filmler ile ilgili detaylı bilgiler, film oyuncuları, film yönetmenleri, film teknik ekip hakkında bilgiler, film fragmanları ve fotoğraf galerisi. Telif yasasına aykırı yayın yapmayan sinemizle.org, tamamen yasal bir şekilde yayın yapmaktadır.

Filmi İzlemeden Önce Fikir Sahibi Olun

Kurucusu Onur Cihan olan site, 2018 yılından bu yana yayın politikasını değiştirerek sadece kişilerin bir filmi izlemeden önce o film hakkında fikir sahibi olması için gerekli tüm bilgileri ziyaretçilerine sunmaktadır. Bu web sitesinde sadece yerli film değil yüzlerce yabancı film hakkında bilgi almanız mümkün. Artı olarak binlerce Türk ve yabancı oyuncu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Film, oyuncu ve gala gibi alakalı konular hakkında son dakika haberlerine bu siteden ulaşmanız mümkün.

Vizyondaki Filmler

Sürekli olarak vizyondaki filmlere göre güncellenen içeriklerimiz sayesinde anlık olarak izleyeceğiniz filmler hakkında detaylı bilgi almanız mümkün. Günümüz çağında insanların büyük bir bölümü boş zamanlarında sinemaya gidiyor. Fakat birçok izleyici seyrettiği film hakkında fikir sahibi değil. Sadece kapak fotoğrafına göre film seçiyor. Film sonrasında kendi zevklerine uygun olmadığından dolayı hayal kırıklığına uğramaktadır. Sinemaizle.org, sayesinde vizyondaki bütün filmler hakkında tüm detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Buna artı olarak film fragmanlarını orijinal veya Türkçe olarak izleyebilirsiniz.

Sinema Dünyasından Haberler

Çıkacak filmler, yayınlanmış filmler, vizyonda olan filmler, yapılan film galaları ve sinema oyuncuları hakkında her türlü haber sinema severler tarafından merak edilmektedir. Sinemaizle.org sitesinin yönetici olan Onur Cihan, bu sinema izleyicilerini unutmamıştır. Sürekli olarak kendini yenileyen bu web sitesi yakın bir zamanda bu hizmeti vermeye başlamıştır. Güncel olarak sürekli yenilenen “haberler” kategorisinden dilediğiniz zaman Sinema dünyasından haberlere ulaşmanız mümkün.

Yorum Ekle