ŞEYHLİ KÖYÜ MUHTARI KAYA TURAN YENİDEN ADAY

İlçemizin en eski yerleşim yerlerinden Şeyhli köyü muhtarı Kaya Turan, 29 Mart mahalli idareler seçimlerinde yeniden aday olduğunu açıkladı.

 

İlçemizin en aktif muhtarlarından olan Kaya Turan gazetemize verdiği beyanatta: “5 yıllık dönem içerisinde merkez Tekke mahallesinin içme suyu, kanalizasyon, stabilize temin işleri ve 9 kişiye 9 koyun artı koç ORKÖY marifeti ile temin edilmiş olup, Meşeli mezrasına içme suyu ve kanalizasyon yapıldı. Fındıcak mezrasına sulama havuzu, kanalizasyon, içme suyu ve heyelanı önleyici tedbir alındı. Fındıcak-Yalamageriş mezraları arasına menfez ve diğer mezralara stabilize temin edildi. Fındıcak’taki 7 haneye Kaymakamlık SYD Vakfınca  koyun verildi. Meşeli mezramıza ise içme suyu ve kanalizasyon yapıldı.

 

Şeyhli muhtarı Kaya Turan açıklamasında. “2009 yılında Yalamageriş ve Küçükgeriş arazilerini sulayacak sulama havuzu ve merkez Tekke mahallesinin sulama kanallarının yenileneceğini, kanalizasyonu biten merkezlerin parke taşına kavuşacağını belirterek, seçime katılacak adaylara başarılar diliyorum.” Dedi.

Yorum Ekle