Amasya İtimat

SEO Danışmanlığı Hizmeti Nedir?

SEO ekibimiz, her büyüklükteki işletmeye SEO danışmanlığı hizmetleri sunan hem sayfa içi hem de sayfa dışı uzmanlardan oluşur. Çalışmaya meyilli olduğumuz işletmeler, öğrenmeye hevesli ve pazarlamalarının kontrolünü ellerine almak isteyenlerdir.

SEO danışmanlığı şirketi olarak hem size özel SEO hem de SEO danışmanlık hizmetleri sunuyoruz. “Fark nedir?” diye mi soruyorsun? SEO hizmetimizle, sizin için tüm çevrimiçi pazarlamayı gerçekleştireceğiz ve ilerlememizi göstermek için raporlar sunacağız. Ancak SEO danışmanlığı ile bildiğimiz her şeyi size öğreteceğiz, böylece kendiniz uygulayabilirsiniz.

SEO Nedir?

Arama motoru optimizasyonu anlamına gelen SEO, bir web sitesinin veya uygulamanın organik (ücretsiz) arama sonuçlarındaki varlığını iyileştirme sürecidir. SEO, bir pazarlamacının arama sonuçlarında yer almak için ödeme yapması gereken ücretli arama kampanyalarından farklıdır.

SEO Danışmanlığı

İnternette başarılı olmak için önce SEO’da başarılı olmanız gerekir. Web sitesi optimizasyon danışmanlarımız, halihazırda bir SERP kampanyası yürütüyor olsanız da, başlatmak üzere olsanız da size yardımcı olmaya isteklidir. Web sitenize trafik akışı sağlamak için tüm SEO süreci boyunca size rehberlik ederken dijital pazarlama ekibinize bağımsız bir ek olarak hizmet edeceğiz.

Sonuç odaklı bir SEO danışmanlık ajansı olarak, benzersiz eksiksiz SEO hizmeti ile web siteniz için yüksek bir çevrimiçi konum elde etmek için pratik adımlara odaklanır. Şirketiniz için ayrıntılı bir yol haritası oluşturacağız ve sıralamalarınızı, dönüşümlerinizi ve gelirinizi artırmak için doğru yolda olduğunuzdan emin olacağız.
SEO danışmanlığı

SEO Danışmanlığı Hizmetleri

1- SEO stratejisi geliştirme: Neye ihtiyacınız olduğundan emin değil misiniz? Uzun vadeli arama pazarlaması başarısı için özel bir SEO ihtiyaç değerlendirmesi ve stratejisi tanımlamanıza yardımcı olacağız.

2- Uygulama yönergeleri: Arama motoru optimizasyonu için aklınızda net bir yön var mı, ancak fikirlerinizi sıralama kaybetmeden en iyi nasıl uygulayacağınızı bilmek için yardıma mı ihtiyacınız var? Geliştirme ekibinize zorlu teknik durumlarda rehberlik edebiliriz.

3- Yazılım önerileri: Arama motoru pazarlamacılığı sektörü, anahtar kelime sıralamalarınızı izlemenize, analiz etmenize ve iyileştirmenize yardımcı olacak yüzlerce, hatta binlerce yazılım çözümüyle doludur. Stratejiniz, iç kaynaklarınız, ortamınız ve bütçeniz için en iyi araçları bulmanıza yardımcı olabiliriz.

4- SEO denetimleri: Her denetimde, sitenizin sayfa optimizasyonunun derinlemesine bir analizini derler ve iyileştirme için acil alanları buluruz. İki sitenin veya sektörün birbirine benzemediğini anlıyoruz, bu nedenle bu denetim gerektiği kadar özel veya genel olabilir. Her iki durumda da tamamlandığında, ekibinizin eyleme geçirilebilir birden fazla öğeye sahip olacağını garanti ediyoruz.

5- Anahtar kelime araştırması ve analizi: Arama pazarlamasındaki belki de en sıkıcı ve en korkulan görev olan anahtar kelime araştırması, acemi SEO’ları hızla bunaltabilir. Bu analiz, yüksek dönüşüm sağlayan ve rekabetçi anahtar kelimelerinize ek olarak önemli arama ve kullanıcı davranışlarına bakarak rakip şirketin verilerinin ötesine geçer.

6- Rekabet analizi: Rekabetle baş başa mısınız ve tam olarak ne yaptıklarını ve nasıl yaptıklarını bilmeniz mi gerekiyor? Saha içi ve saha dışı taktiklerini, potansiyel hizmet sağlayıcılarını, bütçe tahminlerini ve daha fazlasını inceleyeceğiz.

7- Bağlantı portföyünüzü gözden geçirme: Bağlantı kurmanızı şüpheli danışmanlara veya şirketlere dış kaynak sağladınız ve bir şeyin zarar mı yoksa yardımcı mı olduğundan emin değil misiniz? Alanda yeni misiniz ve web sitenize nasıl kaliteli, doğal geri bağlantılar oluşturacağınız konusunda rehberliğe mi ihtiyacınız var? Eski bağlantılarınızı gözden geçirebilir ve kaliteli bağlantı edinimi için özel bir strateji oluşturabiliriz.

8- Yeniden tasarlama kılavuzu: Siteniz rekabetçi bir şekilde sıralanıyor mu ve şimdi yerleşiminizi kaybetme olasılığı nedeniyle yeniden tasarlamaktan korkuyor musunuz? Yeniden tasarım için bir strateji belgesi oluşturalım ve bu adımı attığınızda etkinin nominal olmasını sağlamak için geliştirme ekibinizle birlikte çalışalım.

9- Kalite güvencesi için çalışanlar: Sağlam bir SEO anlayışınız ve bilgili bir geliştirme ekibiniz var, ancak yaklaşımınızı doğrulamak ve değişikliklerinizi uygularken size güvence vermek için bir danışmana mı ihtiyacınız var? SEO danışmanlığı hizmetleri için proje başına veya aylık hizmetli sözleşmeler sunuyoruz.

SEO Araçları

SEO araçları veya yazılım çözümleri, SEO’yu optimize etmek için çok önemlidir. Bu araçları kullanarak, onlar olmadan muhtemelen gözden kaçacak olan web sitesi sorunlarını tespit edebiliriz. Piyasada bulunan birçok ticari aracın yanı sıra, Google’ın kendisi çok kullanışlı (ücretsiz) bir araç sunmaktadır: Google Arama Konsolu (eski adıyla Google Web Yöneticisi Araçları). Google Arama Konsolu, sitenizi tararken Google’ın karşılaştığı sorunlara ilişkin bilgi sağlar ve sitenizdeki sorunları çözme olanakları sunar.

Yorum Ekle