SARI, GAZİ UFUK UYSAL’I EVİNDE ZİYARET ETTİ.

Mehmet Sarı; 17 Aralık 2016 günü Kayseri Komando Tugay Komutanlığı’ndan izine çıkan er ve erbaşları taşıyan araca yönelik gerçekleşen bombalı saldırıda  yaralanan Ufuk Uysal’ı evinde ziyaret etti.

3 Şubat 2017  Cuma günü  MS Şirket  Topluluğu  Yönetim Kurulu Başkanı  Sarı; Terör saldırısına maruz kalan asker Ufuk Uysal ve ailesine, geçmiş olsun dileklerini iletti. Terör saldırısında hayatta kalmayı büyük şans sayıyoruz ama böyle büyük bir saldırıdan sağ kurtulmak da, saldırı sonucu hayatını kaybetmek de eş değerdir. Onulmaz yara ve izler taşıyoruz. Bu izleri yüreğimizde taşıyoruz. Bombalar nerede patlarsa patlasın, aslında yüreğimizde patlıyor. Askerlerimiz, diğer güvenlik görevlilerimiz, yaptıkları görev nedeniyle   üstün başarı diliyorum. Ufuk Uysal’ın  şahsında tüm yaralı askerlerin bir an önce sağlığına kavuşmasını dilediğini ifade eden  Sarı; ” Şehit ve gazi kardeşlerimizin haklarını ödeyemeyiz. Onlar ve aileleri başımız tacıdır. Gazi kardeşimizin bir an önce sağlığına kavuşması en büyük dileğimizdir. Kınalı kuzularımız, askere uğurlandıkları gibi davulla zurnayla karşılansınlar istiyoruz, göz yaşları ile değil. Yaşadığımız topraklarda kalıcı huzur inşallah  sağlanacaktır.” dedi.

MHP İlçe başkanı Aslan Berber; “Kayseri’deki saldırıda kaybettiğimiz şehitlerimize de bu vesileyle, Allah’tan rahmet diliyorum. Ailelerine ve Türk milletine baş sağlığı diliyorum. Tüm yaralı askerlerimiz, umarım en kısa sürede şifa bulur inşallah ” dedi.

 

Yorum Ekle