ŞAHİNLER KÖYÜ ÇAMLIĞINDA HIDIRELLEZ ŞENLİĞİ ..İzleyin

           3 Mayıs Pazar günü  Şahinler Köyü Muhtarlığı’nın düzenlediği HIDIRELLEZ  şenliğine  İlçe Kaymakamı  Özkan Demirel,Taşova Belediye Başkan Vekili Ali Kurt, Esençay Belediye Başkanı İlhan Arduç, Çevre ve Orman İL Müdürü  ve Erbaa Fidi Belde Belediye Başkanı, çok sayıda davetlinin katılımı ile üçüncüsünü kutladı.

           Muhtarın açılış konuşmasından sonra İlçemiz Kaymakamı konuşmasını çamlığa yaptırılan havuzun su ihtiyacını Köydes Projesi  giderileceği müjdesini vererek tamamladı. Şahinler İlköğretim  Okulu Müdürünün  günün anlam ve önemini belirten konuşma yaptı.

           Günün özelliği olarak haşlanmış yumurta tokuşturmasında Özgür Ağış ile sayın kaymakamımız arasında yapılan yarış da kaymakam beyin şansı yoktu .Özgür Ağış ağabeyimiz kazandı. Şenlik de Piyanist Şantör Şenol Öker’in düzenlediği oyunlar,halaylar,çeşitli yarışlar ve çekilişlerle  bir HIDIRELLEZ de böylece mutlu ve coşkulu  bir şekilde geride bırakıldı…

               Şahinler Köyü Muhtarı Muammer BOL’a yaptığı bu güzel organizasyondan dolayı teşekkür eder başarılarının devamını bekleriz.

CHA ajansı ve Taşova Gazetesi.

Yorum Ekle

CEVAPLA

Yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz.