Saadet Partisi Tokat İl Başkanı Aydın İlçemizi Ziyaret Etti

 

 

Saadet partisi Tokat il başkanı Gökhan Aydın beraberinde Taşova ilçe başkanı Adem Özdemir ve partililerle birlikte esnaf ziyaretinde bulundu.

 

İl Başkanı Aydın “12 yıllık iktidar döneminde olumlu icraatlar olarak algılanan Anayasa Referandumu, Askeri Vesayeti kaldırmaya yönelik adımlar, darbe ve darbecilerle mücadele sürecinde dün büyük başarı diye yapılanların bugün nasıl değiştirildiğini ibretle izliyoruz. Yollar, hastaneler, havalimanları, hızlı tren, sağlık hizmetlerindeki yenilikler, TOKİ vasıtasıyla ev sahibi olma, vb. bunlar gündelik hayatı kolaylaştıran icraatlardır.

 

“Biz yol yaptık, kalkındık.” diyorlar.

 

Yol yapmakla kalkınma olmaz. Kalkınma ancak Sanayileşme ve Teknolojide yapılacak hamle ile olur. Dünya çapında marka olmuş firmalara sahip olmakla, yerli otomobilini, yerli uçağını, tankını yapmakla, bilişim teknolojisinde dünya ile yarışla olur. Kısacası üretimle, üretimi artırmakla olur.

 

“Osmanlıcayı mecburi ders haline getirdik.” diye övünüyorlar. Bu proje Saadet Partisinindir

 

Pekala, siz 12 yıl içerisinde Osmanlıcayı öğretecek kaç öğretmen yetiştirdiniz?

“AB bir medeniyet projesidir.” diyerek AB’ye teslim oldular. Bütün Ahlaki tahribat ve saymaktan hicap duyduğumuz değişiklikler bu başlık altında yapılmaktadır.

Bu düzenlemeler bizim inancımızla, kültürümüzle, tarihimizle bağdaşmayan, toplumumuzun yapısını bozmaya yönelik uygulamalardır”dedi.

Yorum Ekle

CEVAPLA

Yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz.