Ramis Topal’a Teşekkür Ziyareti

İyilik Hareketi Platformu öncüsü Şair ve yazar Kasım Alper Özdemir ve Amasya Balkan Türkleri Derneğinde uzun dönem başkanlık yapan iyilik hareketi gönüllüsü Hüseyin Yazıcı 24. dönem Amasya Milletvekili Ramis Topal’ı ziyaret ettiler.

40.iş yılına giren Topal’ı İstanbul Topkapı Matbaacılar Sitesinde sahibi olduğu Matsan firmasında ziyaret eden Özdemir; İyi insanlara iyi bir örnek olarak her zaman örnek aldığımız siyaset öncesi sonrası her haliyle halkın içinde ve sorunlarıyla dertlenen ve toplumsal konularda her zaman desteği olan kıymetli vekilimiz Sayın Ramis Topal’a İyilik Hareketi Platformu olarak Ramazan ayı ve sonrasında ki eğitim faaliyetleri için vermiş olduğu destekten dolayı bir teşekkür ziyareti gerçekleştirdik.

Yine Organize Sanayi Bölgesi ile ilgili de örnek desteğini biliyoruz.

Kendisine 40 yıla girmiş olduğu iş hayatında da başarılar diliyoruz; dedi.

24.dönem Amasya Milletvekili ve Fenerbahçe SK Kongre üyesi Ramis Topal ise; belki Taşovalı değilim ama Uluköy’den Çaydibi köyüne, Alpaslan’dan Esençay’a kadar bu ilçeyi ve insanlarını ayrımsız seviyorum.

İyi ve hayırlı işlerde bir nebze de de olsa katkımız olmuşsa ne mutlu bizlere; diyerek ziyaret ve hediyeleri için İyilik Hareketi Platformuna teşekkür etti.

Yorum Ekle