RAFET ve FEVZİYE ÖZTÜRK ÜN EN MUTLU GÜNÜ

     İlçemizin Yatılı İlköğretim Bölge Okulu  Müdür Yardımcısı Rafet Öztürk  oğluna muhteşem bir düğün  yaptı.

      2 Temmuz 2011 Cuma  günü nişan merasimi ile  başlayan ,4 Temmuz Pazar günü gelin alma töreni ile sona eren düğün de Rafet Öztürk ,uzaktan ve yakından gelen dostları ile Alpaslan Kasabası’nda unutulmayacak bir düğün gerçekleştirdi.

      İlçemizin Yatılı İlköğretim Okulu’nda Müdür Yardımcısı ve pansiyondan sorumlu Rafet Öztürk ve Eşi  Emekli Öğretmen Fevziye Öztürk , öğrencilere gösterdiği başarılı yöneticiliği ile tanınıyor ve seviliyor.Bu düğüne öğrencisi,velisi arkadaşları,dostları Taşova halkı akın akın gelelerek Rafet Öztürk’ün mutluluğuna katkıda bulundu.

      Düğün merasiminde  zaman zaman duygulu anlar yaşanırken , kendisinin duygularını öğrenmek istediğimizde  çok mutlu olduğunu belirten Öztürk;” Yöremizde düğünler sosyal dayanışma  örneğidir,İstanbul’dan,Koceli’inden,Ankara’dan,Samsun’dan, Ordu’dan  daha bir çok il ve ilçeden gelen ,telefonla arayan dostlarıma sizin aracılığınızla teşekkür ediyorum,her anne ve babanın bu anı yaşamasını diliyorum” dedi.

       Yeni evlenen çiftlere ömür boyu mutluluklar diliyor,YİBO öğrencilerinin babası,annesi gibi sevilen Fevziye  Öztürk ve Rafet Öztürk ‘e  sağlıklı günler diliyoruz.

Yorum Ekle