TAŞOVA LİSESİNDEN ERDEM TORUNA TEŞEKKÜR BELGESİ

       İlçemiz  Alpaslan kasabası doğumlu.Kocaeli- Körfez ilçesinde Emek Emlak Ofisi sahibi İşadamı Erdem Torun Taşova lisesine katkıların dan dolayı lise Müdürü Bayram Öztürk  tarafından teşekkür belgesi verildi.

    Taşova Lisesin de Erdem Torun’a  Teşekkür Belgesi sunulduğu anda duygulu anlar yaşadı.Torun;” Okula vefa borcumu ödemek için katkı da bulundum,bundan sonra da ne gerekiyorsa yapmaya hazırım.Taşova bizim bu Liseden mezun olarak.üst düzeyde görev yapan bir çok hemşerimiz var.Bizler  okulumuza bize hizmet veren tüm kamu kuruluşlarımıza sahip çıkalım.” Dedi.

     Erdem torun   Lise’nin zemin katında bulunan boşluğun Konferans salonu yapılması için gerekli desteği sağlayacaklarını söyledi.

    Taşova Lisesi Müdürü Bayram Öztürk; İşadamı Erdem Torun’ un lisemize katkılarından dolayı.kendilerine teşekkür belgesini sunduklarını belirtirken.İşadamı Erdem Torun’a  okulumuza katkılarından dolayı teşekkür ediyorum..Lisemizden mezun olmuş göğsümüzü kabartan bir çok mezunumuz var  onlarla ne kadar gurur duysak azdır dedi.

 

 

Yorum Ekle