PROJE AÇILIŞ TOPLANTISINA YOĞUN İLGİ

İçişleri Bakanlığı Sivil Toplumla İlişkiler  Müdürlüğünce desteklenen “Taşova şehitlerini ve gazilerini hatıraları ile anıyor” projesi Açılış toplantısı 2 Aralık Perşembe günü Müftülük Toplantı salonunda saat 10.30’da gerçekleştirildi.

Toplantıya; Şehit yakınları ve Gaziler, Belediye Başkan Yardımcısı Kadir Aydoğan, Amasya Sosyal Güvenlik İl Müdürü Nurcan Yurt Şenel, Taşova Yüksel Akın Meslek Yüksek Okulu Müdürü Murat Kurt, Amasya Üniversitesi Genel Sekreteri Duran Çuhadar, Amasya Amatör Kulüpler Başkanı Naci Öztürk, Orman İşletme Müdürü Levent Morkan, Ziraat Odası Başkanı Hasan Dikmen, daire müdürleri, Amasya Taşovalılar Derneği Başkanı İbrahim Kurt, Suluova Taşovalılar Derneği Başkanı Yılmaz Aytap ve yönetimi, siyasi parti yöneticileri, dernek yöneticileri, TAŞSOY Derneği Başkanı Kazım Özdemir ve yönetim kurulu üyeleri ile davetliler katıldı.

Kur’an-ı kerim tilaveti, dua, saygı duruşu ve İstiklal marşımızın okunmasını müteakip, Şehitlerimiz ile ilgili slayt gösterisi, Şehit yakınları ve Gazilere duygulu anlar  yaşattı. TAŞSOY Derneği Başkanı Kazım Özdemir, Proje Koordinatörü Yusuf Yücel, Belediye Başkan Yardımcısı Kadir Aydoğan, Amasya Sosyal Güvenlik İl Müdürü Nurcan Yurt Şenel birer konuşma yaptı.

Konuşmalarından donra davetlilere verilen ikram ile etkinlik sona erdi. Taşova Şehit Aileleri Sosyal Yardımlaşma Derneği (TAŞSOY) Derneği Başkanı Kazım Özdemir, toplantıya bizzat katılan ve çelenk gönderen tüm katılımcılara teşekkür etti.

 

Yorum Ekle