PLAY OFF İLK MAÇINDA GALİBİZ

Hentbol Erkekler Süper ligini dördüncü bitirerek play off oynamaya hak kazanan takımımız ilk maçında Ankara’da Maliye Milli Piyango Spor’u tek farkla yenerek önemli bir avantaj elde etti.

THF Ankara Spor salonunda 9 Nisan 2015 Perşembe  günü saat 15.00’de başlayan maçın ilk yarısı 13-12 Milli Piyango’nun üstünlüğü ile son buldu. Maçın 2. yarısı ise 24-24 bitti. Prosedüre göre gidilen uzatmada takımımız sahadan 28-27 galip ayrıldı.

Play offtaki diğer 3 karşılaşmadaki sonuçlar ise şöyle: Mersin Hantaş: 32 –  Beşiktaş: 47            Kayseri Rainbow: 27 – Bursa Nilüfer: 39 Trabzon: 30 – Ankara Büyük şehir Belediyesi : 31

Taşova Hentbol Spor 12 Nisan 2015 Pazar günü saat 13.00’de ilçemiz  Spor Salonunda Milli Piyango ile karşılaşacak. Taşova Hentbol Spor kulubü başkanı Ömer Sayar sitemize telefonla yaptığı açıklamada : ” Bir deplasman galibiyeti ile Play-Off’a başladığımız için mutluyuz. Play-Off ikinci maçını Pazar günü kendi sahamızda yine Maliye Milli Piyango ile saat 13.00’de oynayacağız. Yarı finale giden bu zorlu ve önemli müsabakada her zaman olduğu gibi yine vefakar taraftarlarımızla galibiyet sevincini birlikte yaşamak için tüm taraftarlarımızı maça davet ediyoruz. Bu maçta alacağımız galibiyetle yarı final yolunda büyük avantaj sağlayacaktır.” dedi.

Yorum Ekle