Plaka tanıma sistemi nedir ve nereden alınır?

Plaka tanıma sistemi günümüzde araç plakalarını okuyan kameralara genel olarak verilen isimdir. Genel olarak bu sisteme yönelik arayış içerisinde olan kişiler, ücretli otopark plaka tanıma, siteler için plaka tanıma sistemleri, otoyol için plaka tanıma sistemi. Şeklinde arayış içerisinde olabilmektedir.

Plaka Tanıma Sistemi Nereden Alınır?

Sistemin temin edilebileceği çok sayıda alternatif bulunmaktadır. Bilinen en iyi firmalardan bir tanesi ise Çözüm ARGE ‘dir. Sisteme yönelik tüm ayrıntılara ilgili sayfa aracılığıyla ulaşmanız mümkündür. Araç giriş ve çıkış noktalarının denetim altında tutulabilmesi ve otoparklarda ücret tahsilatı yapılabilmesi için önem arz eden bu ürünler çözüm arge güvencesi ile satın alınabilir.

Bu sistemler farklı alanlar için son derece uygundur. Özellikle Covid 19 sonrasında pek çok otopark bu sisteme geçiş yapmaya başlamıştır. Çünkü genel olarak otoparklar giriş esnasında tuşa bas, bilet al, giriş yap sistemi ile çalışıyordu. Fakat bu sisteme geçiş yapan otoparklarda araç plakaları kamera ile okunabiliyor. Plakası okunan araç bariyerin kaldırılması ile birlikte otoparkın içerisine girebiliyor.

Plaka Tanıma Sistemi Fiyatları Ne Kadar?

Sistemin fiyatları, toplam kamera, paket sayısına bağlı olarak değişkenlik gösterebilmektedir. İki ayrı paket Çözüm Arge güvencesi ile sunulmaktadır. Bu paketlerden bir tanesi eko paket, diğeri ise pro pakettir. Eko pakette 12 metre okuma mesafesi bulunmaktadır. Pro pakette ise 30 metre araç plakası okuma mesafesi bulunmaktadır.

Eko paket içerisinde 1 adet 2.8-12mm IpDahua kamera, 1 adet çözüm pts yazılımı lisansı bulunmaktadır. Ücretsiz uzak kurulum ve 1 yıl ücretsiz uzaktan destek de yine bu pakette mevcuttur. Diğer pro pakette ise 1 adet tiandy 1.3 mpIp Box kamera bulunmaktadır. 1 adet 5-50mm lens yer almaktadır. 1 adet 9 ledli muhafaza yer almaktadır.

Plaka Tanıma Sistemi Satış Firması

Plaka tanıma sistemi nedir? Sorusuna en iyi şekilde cevap bulabileceğiniz ve ürün temin edebileceğiniz satış firması Çözüm Arge güvenle tercih edilebilir. Sistemin nasıl çalıştığına yönelik ayrıntılı tüm bilgilere https://www.cozumarge.com.tr/plaka-tanima-sistemi/sayfası aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Detaylar için bir tık uzağınızda yer alan bu sayfaya giriş yapabilirsiniz.

Yorum Ekle