PAZAR YERİ ve ESNAFLARI ZİYARET ETTİ

Kaymakam Ahmet Gökcecik, ilçemizde Perşembe  günleri kurulan halk pazarı esnafını ziyaret etti.
Kaymakam Gökcecik, kurulan pazarda satış yapan esnafları tek tek ziyaret ederek sohbet etti. Esnafımızın ve vatandaşlarımızın sorun, istek ve şikâyetlerini yerinde dinleyen Kaymakam Gökcecik, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da esnafımızın ve vatandaşlarımızın her türlü ihtiyaçlarında, devletimizin yanında olduğunu  vurgulayarak hayırlı, bereketli bol kazançlar diledi.
Vatandaşlarımızı ve esnaflarımızın ziyaretlerini sıklıkla yapacağını belirten Kaymakam Gökcecik, “Taşova’nın nabzını tutmak esnafımızın sorunlarını dinlemek için esnaf gezilerimizi sıklıkla yapacağız. Çünkü bir şehrin gelişmesinde esnafın büyük rolü vardır. Bugün de Cumhuriyet Mahallemizde kurulan Perşembe Pazarında esnaf ve vatandaşlarımızla bir araya geldik” dedi.
ESNAFLARI DA ZİYARET EDEREK HAYIRLI İŞLER DİLEDİ
İlçemiz Kaymakamı  Ahmet Gökcecik, 17 Şubat 2021 Perşembe günü ilçemiz meydan çevresinde faaliyet gösteren esnaflarımızı ziyaret etti.
Esnaflarımızın ve  vatandaşlarımızın sorun ve taleplerini dinleyen Kaymakam Gökcecik; kendilerine hayırlı işler dileklerinde bulundu .

 

Yorum Ekle