Park Mozaik Konut Projeleri Arasında Fark Yaratıyor

Ankara’nın yükselen değerlerinden birisi olan Park Mozaik, konut projeleri arasında fark yaratmaya devam ediyor. İşte, Park Mozaik’e dair önemli bilgiler…

Yeni emlak projeleri ve konut projeleri ile her zaman insanı ve yaşam kalitelerini öncelik olarak kendine belirleyen TEPE İnşaat ve bir diğer dev olan MESA Mesken birlikte bir yaşam alanı projesine imza attı. Ankara konut projeleri arasında bir dev gibi yükselen bu projede, yaşam kalitesi esas alınmıştır. Ankara’nın en prestije sahip, en renkli projesi olarak adından bahsettiren Park Mozaik, yeni emlak projeleri arasında “yeni” kelimesini çok iyi hak ediyor. Toplamda 75 bin metrekare alana, geniş bir arazı üzerine kurulan bu renkli Park Mozaik projesi, kendi özel mimari ile üç tane kule ve on adet de yatay bloktan oluşarak toplam 885 adet daire içermektedir. Ankara emlak projeleri arasında olan ve hem geniş arazisi hem de içinde insanların ihtiyacı olacak olan bütün her şeyi barındırarak özel bir yaşam alanı olan Park Mozaik hakkında tüm özellikleri inceleyeceğiz.

Park Mozaik içerisindeki 2 bin metrekare alanda hem doğa dokusu hem de kapalı sosyal tesisler barındırmaktadır. Kulelerin blokları altında yalnızca sitede yaşayanlara özel olan fitness salonları, yaz aylarına özel açık havada güneşlenebilme şansı sunan kapalı yüzme havuzları, çocuklara özel havuzlar ve oyun alanları, sauna imkânı ile Ankara konut projeleri arasında en renkli olanı Park Mozaik, ister hafta içi olsun ister hafta sonu olsun, tüm aile bir arada zaman geçirebilmek için hem çok eğlenceli hem de çok sağlıklı birçok fırsat sunmaktadır.

Konut projeleri içerisinde kendine en özgün peyzaja sahip olanı, denizi anımsatan masmavi gölete sahip olanı ve özel temalara sahip olan 9 adet meydanı ile Park Mozaik evleri, avluları ile birbirlerine bağlanan sokakları, çiçekli bahçeleri ve mahalle sıcaklıklarını, dostluklarını içeren, komşuluklarını üst seviyede görebileceğiniz bir yaşam alanı sunmaktadır. Ayrıca tam bir mahalle dokusu oluşturan bu evler, birçok farklı ortak yaşam alanı da içermektedir. Bu kadar çok imkân ile hem günlük yaşantının stresinden uzaklaşabilir hem de yaşam boyu olabilecek bütün güzelliklerin ve renklerin de zevkine varabileceksiniz.

Yeni emlak projeleri arasında olan Park Mozaik, bir meydanın etrafında birçok farklı sokak ve birbirinden farklı temalara sahip olan meydanları ile; bunlara ek olarak avluları, göleti, bolca yeşil alanı ve her konutun kendine özel olan otoparkı ile yaşamınız kolaylaştıkça değerlenecek.

Park Mozaik’in Proje Künyesi ise şöyle;

 • 1+1: 1 Adet
 • 2+1: 100 Adet
 • 3+1: 365 Adet
 • 4+1: 325 Adet
 • 4+1 Dubleks: 2 Adet
 • 5+1: 74 Adet
 • 5+1 Dubleks: 10 Adet
 • 6+1: 8 Adet
 • Toplam Konut Sayısı: 885 Adet
 • Açık Otopark Sayısı: 180 Adet
 • Kapalı Otopark Sayısı: 1270 Adet

Her detayıyla ilgi çekici olan, modern mimarisi ve eski mahalle görüntüleri ile hem sıcak hem de samimi ortamı olan, havuzu, spor salonu, sosyal yaşam bölgeleri, yeşil alanları, peyzajları vs. bulunan ve yaşamınıza renk katacak bir konut projesi. Siz de diğer konut projeleri arasında farkını belli eden Park Mozaik’e göz atın, hayallerinizdeki yaşama “merhaba” deyin!

Yorum Ekle