ÖZEL OKUL’DAN AMASYALILARA ÖZEL İLGİ

Amasya Gümüşhacıköy ilçesi doğumlu eğitimci Recep Turan tarafından kurulan özel İbni Sina Anadolu sağlık Meslek Lisesi İstanbul Pendik İlçesi Çınar dere Mahallesi Gençlik Caddesi Tan sok no:7 Pendik’te faaliyet gösteriyor.

Okulun kurucusu Recep Turan www.haberamasya.com editörü Selim Özalp’ a yaptığı açıklamasında’’ okulumuz.geleceğin gençlerini bilgili,kültürlü nesiller yetiştirmek için kurulmuş ve akademik kadrosuna sahiptir’’dedi.

Amasyalı hemşehrilerinin kurumunda özel haklara sahip olduğunu da belirten eğitimci Recep Turan hemşehrilerimizden her zaman kurumumuzu ziyaret etmelerini bekliyoruz dediler.

Okulun Amasya Taşova ilçesi Yer kozlu köyü doğumlu aile birliği başkanı Adem Öztürk yaptığı konuşmasında özel İbni Sina Anadolu Meslek Lisesinin modern ve eğitici kadrosunun, akademik durumunun diğer okullarla kıyaslandığında çok iyi olduğunu belirttiler. Okul ile ilgili bilgileri, benden alabilirler. Telefonum 0 532 371 87 32 diyen okul aile birliği başkanı Adem Öztürk hemşehrilerimize gerekli destek tarafımızdan sağlanacaktır, dediler.

Yorum Ekle

CEVAPLA

Yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz.