ÖZDEMİR’den TOKSOY DERNEĞİ’ine HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

31 Mart yerel seçimlerine bir aydan kısa bir süre kala Belediye Başkanı Özgür Özdemir, seçim çalışmalarını hız kesmeden devam ettiriyor.

Millet  İttifakı Belediye Başkan Adayı Özgür Özdemir meclis üyeleri ile Taşova Orman Köylüleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma (TOKSOY) Derneğine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
TOKSOY  Derneği  Başkanı Kazım Özdemir. Belediye Başkan Adayı Özgür Özdemir ve heyetin yaptığı ziyaretten son derece memnun olduklarını dile getirerek, 31 Mart Mahalli idareler seçimlerinde başarılar diledi.

Belediye Başkan Adayı Özdemir, gördüğü ilgiden oldukça memnun olduğunu dile getirerek.  “TOKSOY Dernek Başkanlığına yeniden seçilen Kazım Özdemir  Hocama başarılar diliyorum. Seçime 1 aydan az bir zaman kaldı. Sivil toplum kuruluşları demokrasinin vazgeçilmez unsurları, olmazsa olmazımızdır. Onların görüş ve önerileri şehrin yönetimine, kentin yol haritasının oluşmasına önemli katkılar sağlayacaktır. İlçemizin sorunlarını çözmek ve derneğimize desteğimizi ortak akılla sürdürmeliyiz. Derneğinizin kurucu  Başkanı olan Turan Yeter arkadaşınızı İl Genel meclisi adayı çıkardınız, bu da TOKSOY’un  gücünü gösteriyor.Teveccühünüz ile Belediye Başkanı seçilirsek  TOKSOY  Derneğinin proje ve sorunları ile yakından ilgilenecek ve sizlere desteğimizi vereceğimize kimsenin kuşkusu olmasın. Başkanlığımız süresince her zaman görüş ve projelerinizi değerlendireceğiz. Bizleri sıcak bir ilgi ile karşıladınız  Allah hepinizde razı olsun 31 Mart seçimlerinde desteğinizi bekliyor. Sevgi ve saygılarımı sunuyorum.” dedi.

TOKSOY Derneği ile aile fotoğrafları çekilerek ziyaret sona erdi.

 

Yorum Ekle