Örnek bir genç girişimci Can Bozoğlu

Girişimcilik dünyanın gelişmesinde ve kalkınmasında anahtar rol oynuyor. Bugün ülkemizde de girişimcilik önemsenen bir konu ve teşvik ediliyor.

Bugün size genç bir girişimciden bahsedeceğiz. 20 yaşında olan Can Bozoğlu bir çok alanda çeşitli işletmelere sahip. Ankara’da yaşayan Can Bozoğlu genç yaşına rağmen uğraştığı ve başarılı olduğu işlerlerle adından söz ettiriyor.

Şu an Ankara Kalecik’te Bozoğlu Motors isimde bir galerisi olan ve araç alım satımı konusunda profesyonel hizmet veren Can Bozoğlu arabadan motosiklete farklı kategorilerde araçların alımını ve satımını yapıyor.

Bu firmasındaki portföyüne http://www.bozoglumotors.com/ adresinden ulaşabilir ve araçlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Araç alım sektörü ile beraber yine Kalecik’te restaurant işletmeciliği yapıyor. Çok güzel yemeklerin pişirildiği bu restaurant müşteriler tarafından takdirle karşılanıyor. Bunun en büyük ispatı ise işletmenin Google sayfasında yer alan yorumlar.

Bir çok müşterinin muhteşem bulduğu yemekler için yorumlarda Kalecik’e yolu düşen herkesin buraya uğraması tavsiye ediliyor.

Yeşilyurt mahallesi, Şehit Yusuf Keser Sokak. No; 1, Kalecik/Ankara’da hizmet veren Muhtarın Yeri isimli restaurant , işletmecilikte yerine getirilmesi gereken, lezzet, hijyen ve güler yüzlü hizmet gibi öğeleri bir arada bulunduruyor.

Can Bozoğlu hem Bozoğlu Motors hem de Muhtarın Yeri isimli iki işletmedeki başarısında ailesinden destek görmesinin önemli bir payı olduğunu söylüyor. Başarılı olmak için prensipli hareket eden ve önceliği düzgün ve profesyonel iş yapmaya veren Bozoğlu, parayı ikinci planda tutarak kaliteli iş yapmayı önceliği haline getirmiş durumda.

Kendini geliştirmek için girişimcilik ve ticaretle ilgili insanların tecrübelerinden yararlanmak için çeşitli kitaplarda okuyan Bozoğlu mütevazı bir yaşam sürüp, gençlere ve insanlara örnek olacağa benziyor.

Yakında da yeni bir kafe açmaya hazırlanan Can Bozoğlu yine aynı prensiplerle hareket ederek başarıyı yakalamayı hedefliyor.

Böyle özverili, prensipli ve dürüst genç girişimcilerin bir çok gencimize örnek olması gerekiyor.

Yorum Ekle