ORMAN BÖLGE MÜDÜRÜ SARI’DAN ÖZTÜRK’E ZİYARET

Orman Bölge Müdürü Sarıdan Öztürk’e Ziyaret

Amasya Orman Bölge Müdürü Yaşar Sarı beraberinde Müdür yardımcıları Hayati Özgün, Hasan Keskin, İşletme Müdürü Mustafa Kotil ve Amasya Orman İşletme Müdür yardımcısı Mehmet Sandalcı ile birlikte Taşova Belediye Başkanı Bayram Öztürk’ü makamında ziyaret eti.

Sarı Ziyaretten sonra yaptığı açıklamada “Sayın Başkanımıza hem hayırlı olsun dileğimizi iletmek hem ikili işbirliğini geliştirmek amacı ile ziyaret ettik.

Amasya’nın Taşova ilçesine şehir ormanı kuruyoruz. Şehir ormanının kurulması olurunu sayın bakanımız verdi. Bununla ilgili Belediye Başkanımızla bununla nasıl ve hangi yöntemle kurulacağını ekibimizle beraber değerlendirdik. Amasya Orman Bölge müdürlüğümüzün orman yönünden önemli ilçesi Taşova’da dört adet şefliğimiz var. Buradaki üretim ve işlendirilmesi konularında da fikir alışverişinde bulunduk. Ormanın çok ve güzel olduğu  küçük ilçeleri çok seviyoruz ve bunları desteklemek amaçlı ziyaret ediyoruz” dedi.

Belediye Başkanı Öztürk “Sayın Bölge Müdürümüzün ziyaretinden çok memnun oldum. Kendisine ve ekibine teşekkür ediyorum. Ayrıca ilçemize kurulacak olan şehir ormanından dolayı ayrıca memnun olduk. İlçemize yapılacak her türlü yatırımlarda işbirliğine hazırız ve elimizden gelen desteği de vermeye hazırız” dedi.

Yorum Ekle

PAYLAŞ
Önceki haberBugün, Türkiye’nin Dört Bir Yanında Grevdeyiz!
Sonraki haberÖĞRENCİLERDEN ÖRNEK DAVRANIŞ
Haber Foto Video arşivi: https://archive.org/details/@tasova05tumarsiv?sort=-date .... Not: Okul yöneticilerimizden veya öğretmenlerimizden eğitimle ilgili haberlerini ve öğrencilerimizin gurur verici çalışmalarını onların başarılarını paylaşmak ve onları onurlandırmak için bizimle paylaşmalarını istirham ederim. Haber metni ve fotolar için: E-Posta: ahmetozkan05@gmail.com Facebook: https://www.facebook.com/ahmet.ozkan.581