Amasya İtimat

Okan Özer gönüllere dokunuyor

Özer Market ve Özer Petrol’ün sahipierinden Okan Özer, iş dışındaki çoğu zamanını ilçe merkezinde ve kırsalda halkla birlikte geçiriyor.
Mahallelerde, elinden geldiğince her kapıyı çalan Özer, yaptığı ziyarette yüzlerce vatandaşla görüşerek gönüllerine dokunuyor.
Yaşlı, engelli, hastaların yaşadığı evleri ziyaret eden Okan Özer, ziyaret ettiği evlerde vatandaşların taleplerini ve isteklerini yardımseverlere ileterek karınca kararınca ailelere yardımcı oluyor.
Okan Özer, “4 yıldır yardıma ihtiyacı olan aileler için, ailelerimizin hangi ihtiyacı varsa, ısınma yönünden, soba yönünden, gıda yönünden, her türlü ihtiyaçlarını sunmaktayız. Ramazan ayında 450 haneye yardımlarımız ulaştı. Köylerimize, kasabalarımız Taşova’da ikamet edenlere yardımlarımızı sunmaktayız. Okul zamanı ailelerimizin çocuklarına, kışsa kışlık elbise, bot, mont yardımlarımız oluyor. Yazları ise yazlık kıyafet yardımımız oluyor. Ailelerimizin ne eksiği varsa bizde o ailelerimize yardımlarımızı sunuyoruz. 4 yıldır bizlere destek olan yardımseverlerimize çok teşekkür ediyorum” dedi.

Yorum Ekle