Amasya İtimat

Oğuzhan Temel İzmir Buca Meclis Üyesi Adayı

Haber: Müslüm Söyler

İlçemize bağlı Kızgüldüren Köyü nüfusuna kayıtlı İzmir’de ikamet eden Oğuzhan Temel, Buca Belediyesi Meclis Üyesi Adayı oldu.

 

Amasya Rumeli Balkan Türkleri Derneği kurucularından Yüksel Temel’in oğlu ve Gazeteci Yazar Müslüm Söyler’in yeğeni olan Oğuzhan Temel İlkokul ve liseyi İstanbul Koca Mustafa Paşa’da tamamladı. 2015 yılında yurtdışında bilişim teknolojilerinde çalışmaya başladı.  Yurtdışında yabancı dil eğitimi alan, pandemi döneminde tekrar Türkiye’ye dönüp bilişim konusunda çalışmalarına devam eden Oğuzhan Temel, şimdilerde İzmir Konak’ta bir mekanı işletiyor.

Çevresi ve arkadaşları tarafından sevilen Oğuzhan Temel bölgeye hizmet açısından siyaseti tercih ettiğini belirtti. Meclis üyesi adayı arkadaşlarıyla bir kahvaltı düzenleyen Temel, Buca’da gençlerin ses getirme zamanı gelmiştir dedi.

 

FEVZİ ÖZER VE OĞUZHAN TEMEL’İN DÜZENLEDİĞİ KAHVALTIDA DOSTLAR BULUŞTU

Buca Kaynaklar Hancı’da Ak Parti Buca Belediye Meclis Üyesi Adayı Fevzi Özer ve Oğuzhan Temel‘ ile düzenlediği kahvaltıya çok sayıda katılım vardı.

AK Parti Buca İlçe Başkanı İbrahim Şengöz ve Cumhur İttifakı Buca Belediye Başkan Adayı Adnan Öztekin’de katılanlar arasındaydı.

FEVZİ ÖZER ŞUNLARI SÖYLEDİ

Cumhur ittifakı Buca Belediye Meclis Üyesi Adayı İş İnsanı Fevzi Özer Şunları söyledi;

”1. ya da 28. sırada aday gösterilmem benim için önemli değil. Ben dava adamıyım. Hizmet için geliyorum. İzmir ve Buca’da hepimiz yaşıyoruz. Aynı sorunlarla yüzleşiyoruz. Yağmur suyu, faturalar, yollar hep sorun. Bu güne kadar hiç birşey değişmedi. Benim 28. sırada aday gösterilmem çok eleştirildi. Listede olmam ya da olmamam benim için önemli değil. Ben hizmet etmek istiyorum. Değerli başkan adayımız Adnan Başkan’la Buca’ya AK Parti belediyeciliğini getireceğiz. Buca bizimle değişecek. Bizim hiç bir eksiğimiz yok. Çalışmalarımız çok iyi gidiyor. Başkanımızın samimiyeti, herkesi kucaklayıp sarılması, sokakta sorulan soruları cevaplaması bunu çok iyi gösteriyor. Hizmeti getireceğinden eminiz, sokak ta emin!”

Yorum Ekle