Öğrencilere Kırtasiye Malzemeleri dağıtıldı..

İyilik Hareketi öncüsü Kasım Alper Özdemir ve İyilik Hareketi Gönüllüleri iyiliği paylaşmaya devam ediyorlar.

Çocukların mutlu olması için birbirinden güzel aktivitelerle yardım ve iyilik faaliyetlerini devam ettiren şair yazar ve İyilik Hareketi Kültür Eğitim ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Kasım Alper Özdemir ve İyilik Hareketi ekibi 1924 Selanik Mübadil köylerinden Kızgüldüren Köyünu ve okula başlayan çocukları ziyaret etti.

Ziyarete İyilik Hareketi gönüllülerinden olan Almanya’da yaşayan hemşehrimiz Günay Güney ve eşi Ayşe Güney’de eşlik ederek bu sevince ortak oldular.

Günay Güney; kendi doğduğumuz topraklarda bu güzel evlatlarımızla okulların açıldığı bu günlerde bir araya gelmek Güney ailesi olarak bizleri de mutlu etti. İyilik Hareketi ekibinin iki yıldır faaliyetlerini yakından takip ediyor ve takdir ediyorum; dedi.

Çocuklara test kaynak kitaplarının yanı sıra kırtasiye malzemeleri, pastel kuru boya ve çeşitli hediyeler takdim edildi.

Köy Muhtarı İbrahim Eken ise İyilik Hareketi ekibine ve Güney ailesine ziyaretleri için teşekkür etti.

İyilik Hareketi Kültür Eğitim ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Kasım Alper Özdemir ise gönüllerimizin desteğiyle iyiliği paylaşmaya devam ediyoruz.

Bu ziyaretimizi gerçekleştirmemize vesile olan kıymetli büyüklerimiz Günay ve Ayşe Güney ile bu ailenin bütün bireylerine şahsım ilçemiz ve derneğimiz adına şükranlarımı sunuyorum; dedi.

İyilik Hareketi ekibi çocuklara çeşitli ikramlarda bulunduktan sonra köyde bulunan yaşlı vatandaşlarımızı da ziyaret ettiler.

Yorum Ekle