Amasya İtimat

  Ofis Taşıma Firması

  Ofis taşıma firması arıyorsanız hoş geldiniz. Plaza veya iş merkezlerinde bulunan ofisler dahil olmak üzere bütün ofisler için özel ofis nakliyat çözümleri üreten şirketimiz kısa zamanda nakliye işlemini sonlandırmaktadır. Zamanla yarışan ekonomi dünyasına destek sağlayan nakliye hizmetimiz gece-gündüz devam etmektedir. Ekspertiz, paketleme, yükleme ve teslimat gibi bütün aşamalarda ekibimiz çözüm odaklı hareket ediyor ve bu konuda garanti veriyor.

  Pahalı ofis eşyalarının taşınması konusunda patronlar tedirgindir. Taşıma esnasında pahalı eşyaların ve elektronik ofis eşyalarının zarar görmemesi için işinin uzmanı elemanlar tercih ediliyor. Taşınacak eşyaların hızlı bir şekilde yerine ulaştırılması için ekibimiz özel bir plan hazırlıyor ve kısa sürede eşyaları teslim ediyor.

  Ofis Taşıma Firması

  İstanbul ofis taşıma firması ile iletişime geçerek profesyonel hizmet alabilirsiniz. Taşınacak eşyaların seri bir şekilde ve sorunsuz taşınması ekspertize bağlıdır. Yani önceden plan yapıyoruz ve bu plana sadık kalarak eşyaları sorunsuz bir şekilde taşıyoruz. Ofis nakliyat şirketleri ekspertiz hizmetiyle;

  • Ofis taşımada kullanılacak aracın belirlenmektedir.
  • Asansörlü aracın yeri ve hangi pencereye kurulması gerektiği belirlenmektedir.
  • Paketlemede kullanılacak malzeme ve eleman sayısı belirlenmektedir.
  • Asansörlü aracın hareketini engelleyen teller ve ağaçlar bu aşamada tespit edilmektedir.
  • Sigortalama işlemi de yine ekspertiz hizmeti esnasında sonuçlanmaktadır.

  Taşınacak eşyaların seri bir şekilde yerine ulaşması için ekspertiz ekibinin planlama işlemi önemlidir. Ekibimiz bu konuda güven vermektedir ve taşınacak eşyaları kısa sürede yerine ulaştırmaktadır.

  Ofis Taşıma İşlemi Ve Paketleme

  Ekspertiz ekibinin vermiş olduğu bilgiler doğrultusunda ofis nakliyat ekibimiz paketleme işlemi gerçekleştirmektedir. Paketleme uzmanlık isteyen bir konu olarak değerlendirilir. Paketlenmesi gereken bütün eşyalar usulünce paketlenir ve bu işlem dikkatli bir şekilde yapılır. LCD televizyonlar, elektronik eşyalar, bilgisayarlar ve fotokopi makineleri, uzman ekip tarafından özenle paketlenmektedir.

  Antika özelliğine sahip eşyaların yanı sıra çok değerli mobilyalar ve benzeri eşyalar dikkatli bir şekilde paketlenmektedir. Bu eşyaların çizilmemesi için köpük veya balonlu naylon kullanılır. Bu işlem esnasında ekibimiz gerekli incelemeleri yapar ve kısa süre zarfında eşyaları yerine teslim eder. İstanbul ofis taşıma hizmetleri bir tık uzağınızda sizleri bekliyor.

  Yorum Ekle