NTP Teknolojisiyle Hava ve Ortam Temizliği: Havam Temiz

Uçucu organik bileşenler, küfler, mikroorganizmalar ve virüsler ortam havasını kirleten en önemli unsurlardır. Tüm bu unsurlar ortam havasını kirlettiği gibi aynı zamanda insan sağlığının önemli düzeyde olumsuz etkilenmesine de sebep olur. Özellikle virüsler ve küfler, akciğerlere tutunarak ciddi sağlık sorunlarının ortaya çıkmasına neden olmaktadır.

Kapalı alanlarda hava kirliliğini engellemek ve sağlıklı bir ortam oluşturmak için hava temizleme cihazları oldukça önemli bir role sahiptir. NTP teknolojisiyle üretilen hava temizleme cihazları, kapalı alanlardaki zararlı bileşenleri anında temizler. Ayrıca bu cihazlar, sadece havada bulunan zararlı oluşumları yok etmekle kalmaz, kokuları da tamamen önler.

NTP Teknolojisi Nedir, Neden Önemlidir?

NTP teknolojisi, son dönemde oldukça yaygın olarak farklı alanlarda kullanılmaktadır. Özellikle hava temizleme cihazlarının omurgasını oluşturan NTP teknolojisi, “Non-Thermal Plazma” anlamına gelir. Özel çalışma prensibiyle bu sistem, ortam içerisinde yer alan virüs, bakteri ve küf gibi oluşumları temizler. NTP teknolojili hava temizleme cihazlarının hemen her kapalı ortamda kullanılması da mümkündür.

NTP teknolojisiyle üretilen Havam Temiz hava temizleme cihazlarının kullanım alanları genel hatlarıyla şu şekildedir:

  • Hastaneler, eğitim kurumları ve üretim merkezleri,
  • Alışveriş merkezleri, konaklama tesisleri
  • Güzellik salonları, atık ve atık toplama merkezleri
  • İşyerleri, fabrikalar ve konutlar
  • Restoran, lokanta ve kafeler

Gibi alanlarda Jonix hava temizleme cihazlarının kullanılması olanaklıdır. Ofis hava temizleme gibi etkiye sahip ve bu yaşam alanlarında temiz bir hava sağladığı gibi bu cihazlar, kafe ve restoranlarda kötü koku oluşumunu da engeller.

NTP teknolojisiyle üretilen www.havamtemiz.com hava temizleme cihazları akademik testlerden de geçmiştir. Bu kapsamda cihazlar;

  • Mükemmellik Sertifikası
  • Çevre Temizliği Sertifikası

Gibi sertifikalara sahiptir. Ayrıca Havam Temiz cihazları, laboratuvarlarca incelenmiş ve gerekli testlerden geçerek onaylı belgeler almaya hak kazanmıştır.

NTP Teknolojisi ve Havamatemiz

NTP teknolojisiyle üretilen Havam Temiz cihazları, etkin filtreleme sistemine sahiptir. Yüksek verimli partikül emici filtre anlamına gelen Hepa, etkin bir filtreleme sistemine sahip olsa da 0.3 mikrondan küçük partikülleri tutamamaktadır. Havayı tamamen temizleyen NTP teknolojili hava temizleme cihazları ise Koronavirüs de dahil olmak üzere virüslerin yok edilmesini sağlar.

Yorum Ekle